Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Láttad már ezt a rasszista...

Láttad már ezt a rasszista videot? Én szörnyülködve néztem végig. Kell ide a polgárőrség.

Figyelt kérdés

[link]



Szégyen szégyen szégyen,hogy ilyen történhet.


2011. máj. 8. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez már egy régi történet, akkor szörnyülködtünk rajta eleget. Szörnyű ugyan, de azért nem kell e miatt világvégét kiáltani. A fiatalok között sajnos mindig volt és lesz ilyen fajta agresszió. Én azon csodálkozom, hogy a fiú miért nem próbált meg elmenekülni. Én se vagyok egy izomkolosszus, de én biztos, hogy felpattanok, és elfutok onnan.
2011. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Munkatábort! Ott nem lenne ilyen nagy gyerek a gatyájában!
2011. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

ebben mi a rasszista?


A gyerekek mindig kegyetlenek voltak - csakhogy ma sok gyerek csak nő mint a dudva, nem neveli senki. Csak a tv esetleg, s azt hiszi, az valóság, amit ott lát. Nincs felnőtt velük.. Nagyon sok gyerek így nő, legalább harmada, és nem a szegények, nem csak.

Nem tudják, mit lehet, és mit nem, nem tudják hogyan kell élni.

Borzasztó állapotban van az ifjúság. Vagy visszaállítjuk a vallást, a családokat, tekintélyt adunk a tanároknak - vagy elveszünk.

Nem a videó miatt mondom, egyáltalán nem kirívó, inkább szokásos.Az a legszörnyűbb, hogy hárman vannak, akik felveszik.

Aztán meg csodálkoznak, hogy mitől lesznek öngyilkosok 11 évesen a gyerekek?!

Csak úgy van reményünk, ha lesznek újra családok, akik nevelik a gyermekeket. Nem 12 óra munka után. Inkább közben. Nagymama, nagynéni, anya...

Vannak, persze, de nagyon kevés. Azokon a gyerekeken meg is látszik, hogy nevelkednek.

Gyerekek között dolgozom.

2011. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Ja, és a csaj idétlen röhögése a legidegesítőbb...

meg hogy "adjál már neki a helyemben is légysi-légysi-légysiiiii"...

Van egy jó barátom... jobbikos, 205 centi és 130 kilós... kéne belőle minden utcába egy :))

2011. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"ebben mi a rasszista?"

Semmi semmi... de ha magyar ver cigányt, ugye az sem rasszista? :)


"A gyerekek mindig kegyetlenek voltak - csakhogy ma sok gyerek csak nő mint a dudva, nem neveli senki. Csak a tv esetleg, s azt hiszi, az valóság, amit ott lát. Nincs felnőtt velük.. Nagyon sok gyerek így nő, legalább harmada, és nem a szegények, nem csak.

Nem tudják, mit lehet, és mit nem, nem tudják hogyan kell élni.

Borzasztó állapotban van az ifjúság. Vagy visszaállítjuk a vallást, a családokat, tekintélyt adunk a tanároknak - vagy elveszünk.

Nem a videó miatt mondom, egyáltalán nem kirívó, inkább szokásos.Az a legszörnyűbb, hogy hárman vannak, akik felveszik.

Aztán meg csodálkoznak, hogy mitől lesznek öngyilkosok 11 évesen a gyerekek?!

Csak úgy van reményünk, ha lesznek újra családok, akik nevelik a gyermekeket. Nem 12 óra munka után. Inkább közben. Nagymama, nagynéni, anya...

Vannak, persze, de nagyon kevés. Azokon a gyerekeken meg is látszik, hogy nevelkednek.

Gyerekek között dolgozom."


Erre írtam: MUNKATÁBOR!

2011. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Ennek előzménye volt. Ha nem lenne okuk rá, nem agyalnák meg.

Ha meg ok nélkül rám támadna valaki, ezért hordok magamnál n+1 önvédelmi eszközt. Felelőtlen az, aki ma Magyarországon fegyver nélkül lép ki az ajtaján.

2011. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"@Felelőtlen az, aki ma Magyarországon fegyver nélkül lép ki az ajtaján."


Akkor az emberek nagyrésze felelőtlen.

Romák rasszistábbak, mint a nem romák Magyarországon, romák sokkal gyakrabban kezelik le, meg sértegetik a nem romákat mint fordítva.

2011. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ebben egyáltalán vannak romák? Nekem nem romának tünik mind, csak ilyen romák elleni hangolásból romának nevezik ki a bántalmazókat, és az ilyenek miatt nem veszik komolyan a tényleges romabünözést...
2011. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
A cigányok tényleg agresszívek, és ez tényleg gyalázatos, és büntetendő, viszont nem feltétlenül rasszizmus, mert ezt egymás között is megcsinálják.
2011. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Régebben féltem a cigányoktól

De rájöttem olyanok mint a kutyák,ha üvöltesz vele és fellépsz keményen kiszalad a világból is

Én sem vagyok egy izmos gyerek

186Cm 74kG

Dee ezt megpróbálnák velem huhuuuuu ha halálra menne is a játék akkor is ököllel verném a vézna f'szszopókat

2011. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!