Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van olyan itt, aki nem sírja...

Van olyan itt, aki nem sírja vissza Gyurcsányt?

Figyelt kérdés

Mindenki ugy gondolta, hogy igy meg ugy jo lesz a Viktor, de mi lett...mindenki latja.

Szegeny nagyapam mondta, amikor Viktor miniszterelnok lett, hogy vissza fogjuk sirni Ferit...es valoban...


2011. máj. 8. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
vissza Bajnait!
2011. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Azt a bűnözőt?
2011. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
sz.rt a f0ssal ne hasonlítgassunk össze.. :) minőség szempontjából teljesen mindegy, hogy kutya, vagy eb.
2011. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hallod , nekem egyik sem kellene. Azt se tudom hogy ki lenne jó miniszterelnöknek , de hogy ez a 2 nem , az tuti.
2011. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen mindegy.A rászoruló fehérnépen egyik sem segít!
2011. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Sok dologban nem értek egyet Orbánnal, de inkább ő legyen még a miniszterelnök 7 évig, mint Gyurcsány 1 évig.
2011. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
Gyurcsányt ha nem is sírom vissza, de Bajnait sokkal szívesebben látnám miniszterelnökként. Ezerszer többet ért a gazdasághoz és a pénzügyekhez, mint ez a beképzelt mininapóleon.
2011. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kamu válasza :

Azt mondják nem illik kétszer ugyanabba a sz@rba belelépni.

Sokan nem tanultak belőle, és még sokan bele is fognak lépni mert a magyart könnyű becsapni és az orránál fogva vezetni.

Hogy Gyurcsányra, vagy Orbánra gondoltam, mindenkinek a fantáziájára bízom.

2011. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%

Én nem sírom vissza.

Nem kell,nincs szükség rá.Ha tehette volna elprivatizálta volna még a házunkból a gázórát is.

Persze ez ugyanúgy vonatkozik Viktor vitézre is.

2011. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

1.) Aki úgy gondolta jó lesz Viktor, hülye, mert nincs tisztában az ország helyzetével.


2.) Aki úgy gondolja jobb lenne Gyurcsány, még hülyébb, mert Gyurcsány nyakig benne van abban, hogy itt tartunk.

2011. máj. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!