Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik mesehőst választanád...

Melyik mesehőst választanád meg miniszterelnöknek, és mi lenne a programja?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 22:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
00:27 - Ha a smiley utáni részt elhagytad volna, akkor zöld kezecskét kaptál volna, de így sorry. Már a másik hozzászólónak is írtam, hogy NE KEVERJEN IDE MÁST, ÉS CSAK A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJON. Ez mindenkinek szól, NEKED IS. Tehát félig hasznos, mert Robin Hood benne van, de a másik fele haszontalan. Én, mint kérdező, hadd szóljak ennyit bele. MESEHŐS, FILM HŐS, igen, jelenlegi valós személyek (és egyéb vitagerjesztők) NEM. Ez most egy fantáziajáték, történetesen politikai irányban, de akkor is. Zárjátok ki a létező személyeket.
2009. márc. 22. 00:34
 12/21 anonim válasza:
100%
Egyértelműen a Pindúr Pandúrokat. Sziporka, Csuporka és Puszedli mindent egy csapásra megoldanának, a Parlament feloszlatását is seperc alatt elintéznék. :D
2009. márc. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elfogadod-e, de én a mesehős Mátyás királyt.

Vége lenne ennek a hülyén működő demokráciának, itt már csak egy kis jó vezetős diktatúra csinálhat rendet. Az "urakat" elküldené kapálni, rendet csinálna a fél Európában, mindenki jól viselkedne a másikkal, mert nem tudhatná nem álruhás király-e és nem lenne többet Budán kutyavásár.

2009. márc. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Törppapa a hupikék törpikékből, mert ő jó döntéseket hoz, tapasztalata van közösség vezetésében, és van tekintélye, képes lecsillapodni a "lakosok" közti indulatot.
2009. márc. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Pinokkiót! Mert a hazugsága rögtön kiderül, t.illik: el kezd nyúlni az orra!
2009. márc. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Lúdas Matyi:) A megleckéztetés sem maradhat el:D
2009. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Mátyás királyt 2 okból elfogadom, nem ma élőről van szó, és születtek róla legendák, és írtak ezek alapján mesét róla. :-)
2009. márc. 22. 10:24
 18/21 A kérdező kommentje:
Aki a Kis vakond választ, és az Óz választ lepontozta, az gondolkodjon el, hogy azt pontozta-e, hogy a kérdező a kérdésre válaszolt és NEM TERELT, vagy azt pontozta, hogy mennyire egyezik a saját véleményével. Ha az utóbbi, akkor ássa el magát a pontozó, mert mindkét válaszoló a kérdésre válaszolt, és egyikük sem terelte a kérdést, emiatt én zöld kezecskét nyomtam mindkettőjüknél, és csak azoknál nem nyomtam zöld kezecskét, akik terelték a kérdést, és emiatt szóltam is nekik.
2009. márc. 22. 11:12
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Séf bácsi-t miniszterelnöknek!

Cartman belügyminiszter, Kyle pénzügyminiszter, Kenny szociális és munkaügyi miniszter, Stan igazságügyi miniszter, Kákabelű külügyminiszter, Jimmy sportminiszter, Timmy esélyegyenlőségért felelős tárca nélküli miniszter, Mr./Mrs. Garrison oktatásügyi miniszter, Sátán hadügyminiszter, Tweek egészségügyi miniszter lenne a kormányban.

Ez a szakértői kormány csodát tenne az országgal. :)

2009. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az Amerikai fatert,ő mindenkit azonnal agyonlőne aki keveri a szart
2009. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!