Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik országban engedélyezett...

Melyik országban engedélyezett a horogkereszt viselése?

Figyelt kérdés
Melyik országban vehetnék fel úgy egy horogkeresztes pólót, hogy senki nem szól érte egy szót se?
2011. jún. 14. 14:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Ha rajtam múlna, itt is felvehetnéd, legfeljebb senkinek nem lenne kétsége afelől, hogy hülye vagy.
2011. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
USA-ban nem büntetnek meg érte, de ha egy pólót veszel fel, amin horogkereszt van, akkor a civilek verik szét a fejedet.
2011. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Indiában hordhatod, ott is svasztikát, és még nem is háborodnak fel, hogy mekkora náci vagy.

Hitlerék is onnan lopták ezt a jelképet, csak megfordították.

2011. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%

[link]


A Finnek is biztos indiából lopták a zászlajukban szereplő horogkeresztet ugye kedves utolsó?

2011. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
A horogkereszt valóban Indiából származik, csak ott már évezredek óta egy szent jelkép.
2011. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
szerintem felveheted itthon, de készülj fel arra hogy az utcán pofán fognak röhögni.
2011. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Sokan itt sírnak, hogy milyen sz@r az anyagi helyzetük meg nincs munka stb., csak azt nem veszik észre, hogy saját magukat hozzák hátrányos helyzetbe. Az ilyen hülyeségekkel rengeteg idő és energia elmegy a fontos dolgokról. És persze egy csomó pénz is ugrik. Tavaly pl kénytelen voltam megválni egy jobbikos alkalmazottamtól, mert elkezdett a munka rovására válni a "politizálása". Most jogosan tüntethet, hogy nincs munkája és nem tudja fizetni a hitelét.
2011. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Hogy senki nem szól érte egy szót sem úgy egyikben sem. Egyébként meg maga a horogkereszt mindenhol engedélyezett.
2011. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

A hivatalos finn zászlóban NINCS benne!


[link]

2011. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre, nem célom az, hogy felvegyek egy ilyen pólót. Csak elgondolkoztam ezen...

Egyébként Hitler fan se vagyok, nagyon sok dolgot másképp csináltam volna, és akkor nem lett volna a fölösleges pusztítás stb. stb., ebbe most nem szeretnék belemenni.

2011. jún. 14. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!