Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, hogy a...

Mi a véleményed arról, hogy a parlamentben több olyan képviselő is bekerül, aki polgármesteri feladatokat is ellát?

Figyelt kérdés
Hihetetlennek tartom,hogy ezek a képviselők mindkét munkakörükben 100%-osan tudnak teljesíteni. Amikor a parlamentben dolgoznak, akkor ki végzi a munkájukat az önkormányzatnál? Arról nem is beszélek, hogy egy képviselői,és egy polgármesteri munkakör milyen Ft-ban mérhető kedvezményekkel jár! Egyeseknek 2 munkahely,másoknak egy sem? 1 fenékkel 2 lovat megülni szép teljesítmény.
2009. márc. 26. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük hogy ezt a népszavazási kezdeményezést is sikerül végigvinni ennek a nagyszerű asszonynak, Seres Máriának és akkor majd leszoknak a képviselők eme rossz szokásukról is.
2009. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ott tartunk nem 1 fenékkel 2 lovat ül meg a legtöbb képviselő, hanem 1 fenékkel akár hatot is, mivel különböző bizottságok tagjaiként is felvesznek egy "kis" extrát. Teljesen egyetértek veled!
2009. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már gyűjtöm is az aláírásokat!
2009. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem elég ezeknek férgeknek!

Én elmentem dolgozni minimálbérért, abban a pillanatban elvették az ápolási díjat, amit nagyon beteg nővérem után kaptam! (25.000 Ft)

2009. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem töltik be mindkét munkakört, csak felveszik a juttatásokat a pozíciók után. Általában ezek a T. Képviselők a parlamentben alszanak, hogy be se mennek, otthon pedig mindent az alpolgármesterek intéznek (vagy ők sem...). Én egy az egyben megszüntetném az átjárhatóságot a két pozíció között. Nehogy már pénzt kapjon valaki úgy, hogy nem dogozott meg érte... Szerintem így lenne tisztességes.
2009. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb falusi polgármester is dolgozik a polgármesteri hivatala mellett. Azoknak sem engednétek?

(akit én ismerek pl. az informatikus, és heti egy-két alkalommal megy a falujába intézni a dolgokat. Dolgoznia kell mivel a falu nem tudná eltartani.)

2009. márc. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
23:54 Remélem,hogy az ismerős polgármesteredből több is akad! Ők valóban dolgoznak, az Ő +munkájukkal segítik a közösséget.
2009. márc. 27. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!