Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi történik a VPOP által...

Mi történik a VPOP által lefoglalt hamisított árukkal?

Figyelt kérdés
Csak merem remélni,hogy nem semmisítik meg a hamisított szabadidőruhákat, cipőket..stb.Ezekkel mennyit lehetne spórolni az államnak! A nevelőszülőkhöz kihelyezett gyerekek hordhatnák,mint természetbeni juttatás,az állami gondozottak ruháztatására is megfelelő "forrás". A lefoglalt karórákat sbt.is közöttük osztanám szét.
2009. márc. 27. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tök jó ötlet. de sztem megsemmisiítik. Most a vámosok által lefoglalt cigik jutottak eszembe,azokat is mind elégetik. pedig ha az állam eladná őket pár forintal olcsóbban...
2009. márc. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy részét hazamentik
2009. márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez létező dolog. A hamisított jelleg megváltoztatása után karitatív célokra fordítják.
2009. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Igaz amit az előtem szóló írt, vagyis karitatív célra felhasználják egy résrzét miután a hamis márkajelzést eltávolították. Egy családi vállalkozásban műkögő KFT csináltaezt a munkát, meg is léptek egy csomó pénzzel, vagy nem fizették be az áfát, nemrég volt róla egy cikk, ha jól emlékszem 3-4 milliárddal tartozik a KFT az APEH-nek, és leléptek.

A cigit meg jobb ha elégetik, mert csak fölöslegesen mérgezik magukat az emberek vele, ugyanez van a lefoglalt szeszekkel is. Két abszolut fölösleges dolog az ember életében. A cigarettától meg alkoholtól beteg emberek kezelése meg duplájába merül az államnak mint amennyit az eladásukkal keresnek.

2009. márc. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nem mentik haza a fináncoki a cuccokat, hogy is tehetnék?

Hülyeség...

Másrészt sztem is ó ötlet lenne azt a rengeteg húst, amit elégetnek, a menhelyen élő kutyáknak adnák...

2009. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
A cigit is el lehetne adni, bevétel lenne az államnak, az meg, h mérgezik vele magukat. Az ő döntése, h mivel sé mikor mérgezi magát, én is szoktam alkoholt inni és cigizni is, nem ártok vele saját magamon kívül senkinek.
2009. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Előzőnek:

Ja addig nem , amíg más nem szívja be a füstödet, vagy ha nem leszel alkoholista.

2009. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Miért ha alkesz lennék és otthon magányomban innám szét a májam azzal kit zavarnék? Vagy ha beülnék a kocsmába a napi feles és kannásbor adagomat meginni és ott ülnék állandó bútordarabként a pultnál? Na ugye.
2009. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Hű hát itt sok igazság elhangzott meg sok hiányzik is.

Való igaz, az alkoholproblémákkal küzdő betekeg kezelsée sok pénz visz el, na de kérdem én, talán nem kellene olyan helyzetet teremteni, hogy ne legyen ekkora belső feszültség, és elég széles rétegek ne forduljanak az alkoholhoz mint utolsó menedék? Úgyhogy nem olyan egyszerű ez.


Egyébként konkrétan a kérdésre:

A lefoglalt cuccok egy kisebb elenyésző részét látványosan, jó nagy hírverést csapva neki, megsemmisítik, a nagyobbik része pedig "elúszik" a korrupciós csatornákon keresztül ... ez itt ma magyarország ... kinek vannak ettől eltérő illúziói ?

2009. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
levarratják/leszedetik a hamísított címkéket -ami pénzbe kerül nekik- majd adományként felajánlják. Nagyon sokat elégetnek, hisz rengeteg pénzbe kerül már pont ezért az adományozás is. A többi pedig ténylegesen le van írva.
2010. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!