Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utálják azokat akik...

Miért utálják azokat akik irodában dolgoznak? Már találkoztam ilyennel.

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 10:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

" ahol az emberek irodai munkát végzőkkel találkoznak csak pénzt vesznek el tőlük (lásd: posta, ügyvédi iroda, nav, energia szolgáltatók)"


Pedig rengeteg ember dolgozik versenyszférában. gyárban is vannak és egyéb olyan helyen ahol ott kell végezni a munkát. (pl könyvelő, programozó)

2011. júl. 25. 11:33
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
nem egy barátom dolgozik irodában, a 8ból jó, ha 1et valódi munkával töltenek. egyébként tényleg kávéznak, csetelnek, maileznek, index-hun kommentelgetnek, és a városban lődörögnek órákat ebédidő alatt. és sokkal többet keresnek piti végzettséggel, mint én. igaz én sem vagyok doktor. nem bántom őket egyébként, örülnék ha nekem is ez lenne a dolgom. de van olyan ismerősöm is, aki 8ból 10et dolgozik irodában, tényleg, mellé még otthon is állandóan zargatják telefonon, tehát ez megoszló. a multicégeknél jellemző az, hogy 1-1 embernek baromira kevés feladata van, így marhára nem csinál semmit.
2011. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 The_Rain válasza:
100%
Azért, mert ők kint dolgoznak, hóban, szélben sárban. Izzadnak mint a ló, és fáradtak, miközben az irodisták jót nevetnek rajtuk a klímás irodából, és idióta kommenteket írogatnak a gyakorikérdésekre... :D Bár a kollégám inkább játszani szokott...
2011. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én nem utálom őket, de az az igazság hogy ahol én vagyok ott lenézik a fizikai munkásokat, lejönnek a sorra nagy mellénnyel és "énvagyokaháttekivagy" fejjel,rosszul esik... elhiszem hogy ők is dolgoznak, de sokszor nem mindegy hogy milyen körülmények között.Példának okáért őket nem rúgják ki ha kimennek kávézni, dohányozni, és ha éppenséggel késnek 10 percet a szünetről. Őket senki nem tartja számon. A sori dolgozónak van egyszer 10 perces! reggeli szünete, ami abban merül ki hogy sorban áll kb 3 percet az automatánál mire sorra kerül hogy egyen valamit,bezabálja 5 perc alatt, a maradék 2 percen versenyt futhat a wc-ért, hogy legyen ideje visszaérni is a sorra. :( Az ebéd szünet barátságosabb, a 25 perc kajával... Folyamatosan állj vigyázzba a soron, ne beszélj ,ne mosolyogj...mindemellett 3 műszak, 4 team-ben dolgozz, éjt nappallá téve hétvégén is folyamatosan. Elszomorító.

Tudom most lehet azzal jönni hogy miért nem tanultál, megérdemled...stb... nem ezt egy ember sem érdemli meg hogy úgy bánjanak vele mint egy állattal. Mellesleg azért nem tanultam mert minden embernek más más a fizikai és szellemi teherbírása. Anyám velem közölte hogy menjek dolgozni, mert éhen halunk, beláttam...16 évesen mennem kellett.Később mikor anyám is belátta hogy 8 általánossal elhelyezkedni sem tudok, elmentek egy gyorstalpaló felnőttképzésre, de ez sem sokat ér...de legalább már gyárban el tudtam helyezkedni. Én azért ítélem el az irodistákat, mert ha velünk így bánnak akkor velük, is és kérjék őket is számon.

2011. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!