Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik nagy magyarnak vallják...

Akik nagy magyarnak vallják magukat, azok miért teszik azt?

Figyelt kérdés
Miért kell hangoztatni, meg kimutatni (öltözködés, stílus, beszéd, stb.) hogy ők magyarok? Én is az vagyok, annak tartom magam 100%-ig, de én tudom is magamról, hogy az vagyok és nincs szükségem propagandára, hogy bebizonyítsam. Nem értem egyeseknek miért kell ezt a világ tudatára adni?!
2011. aug. 12. 16:41
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:

nem érdekelnek, ő dolguk...


A másik meg az, hogy egyik párthoz sem tartozom, de jobban húzok a Jobbik felé. De ez most legyen lényegtelen.

2011. aug. 12. 16:47
 2/50 anonim ***** válasza:
76%

"Nem érdekel az ő dolguk"


Akkor az miért bűn a szemedben,hogy valaki felvesz egy Kárpátiás pólót?

2011. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Nekem nem bűn egyáltalán, de miért kell? Ha sima fehér pólóban van, akkor Ő már nem magyar?
2011. aug. 12. 17:03
 4/50 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező: a válasz nagyon egyszerű. Ezek az emberek általában nem biztosak teljesen a magyarságukban, és szükségük van arra, hogy kimutassák azt minél erősebben, és íly módon magukat is meggyőzzék. Nekünk, normális magyaroknak erre nincs szükségünk, hiszen mi enélkül is tudjuk, hogy kik vagyunk. Nekünk nem kell az, hogy a ruhásszekrényben levő kárpátiás meg trianonos póló juttassa eszünkbe, hogy kik vagyunk, mi tudjuk enélkül is.
2011. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
7%

Ez a "nagyonmagyarkodás" ez a "pozitív butaság", mert legalább ezek az emberek valamiféle értéket próbálnak keresni az életben, valami értékhez ragaszkodni akarnak. Mindössze túl kevés az ismeretanyaguk, feltör belőlük a világfájdalom, a kirekesztés, és sokszor az agresszio.


A másik oldal a "negatív butaság" amely már eleve abból születik, hogy tagadnak minden értéket, és a saját pillanatnyi érdekeiken túl semmihez nem ragaszkodnak, nem is akarnak ragaszkodni, ismeretük a világról az, amit a liberális propaganda éppen akkor sugall.

2011. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Hát én a középút vagyok. Büszke vagyok a magyarságomra, hirdetem azt, ha kell és beszélek róla szépeket. Szeretem a hazámat, a szép tájainkat, a kultúráinkat, az ételeinket, a zenéinket, de még sincs szükségem arra, hogy bizonygassam nemzetiségemet a nemzeten belülieknek!
2011. aug. 12. 17:22
 7/50 A kérdező kommentje:
Lényeg az, hogy ELHISZEM, HOGY MAGYAR VAGYOK!
2011. aug. 12. 17:23
 8/50 anonim ***** válasza:
46%

Ja, ott lobog a Kárpátiás pólójában, visszaköveteli a Trianonál elcsatolt területeket, döngeti a mellét,hogy mennyire magyar, és jó esetben Borovszky-nak hívják - vagy éppen Ilianu-nak, vagy Schwarz-nak...


Nekem meg ilyenkor röhögnöm kell. :-D

2011. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
35%

"Nyilván azzal már nincs bajod, hogy a b*zik meg felvonulásokat mutatják ki, hogy ők b*zik, ugye?"


- Ja, évente egyzer. A másik fél meg még ünnepelni is csak atillában hajlandó menni. Nem kettős mérce kérdése ez.

2011. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
22%
lol ezek az emberek lelkileg betegek. ennyit tudok mondani
2011. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!