Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehetne valahogyan ember...

Lehetne valahogyan ember ember szinten kommunikálni a mostani politikai vezetéssel?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy nem mint Orbán Viktort hanem mint az embert, vagy Gyurcsányt, Bajnait társaikat felkeresni esetleg csak egy maillel. Hogy hátha.
2009. ápr. 21. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már nagyon kommunikálni akarsz az ilyen alantas létformákkal, javaslom próbáld meg bakancstalppal vagy drótkötéllel. Abból értenek, a szép szó nem használ.


Akármilyen levelet írsz neki, nem fogja meghatni. Nem fog magába fordulni, nem fog elmenni az országból, nem fogja visszaadni amit elvett. Ellenben ha felakasztod, visszaveheted az elrabolt javaidat tőle, illetve megmutatod a többi féregnek, hogy veled ezt nem lehet megcsinálni.

2009. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csodálkozom a moderátorokon, hogy ezt a választ nem törölték! Ez nem vitafórum, ez kérdezz-felelek rovat. Ez persze nem jelenti, hogy szerettem volna Gyurcány Ferencet vagy rokonszenves lenne Bajnai GYÖRGY. (A középiskolában még ez volt a neve.)
2009. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, érdekes az első válasz.


Nagyon szeretném hinni, hogy valahogy emberi módon is meg lehetne velük beszélni, nem jó amit csinálnak. Hogy nem csak akkor veszik észre a többséget, amikor az csőcselék módján megindul, és nagyon nagy sz*rt kreál pluszba a nyakunkba.

2009. ápr. 22. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetetlen! Az átlag ember nem tud beszélni a politikusok azon részével, akiknek a kezében a hatalom java van! Akik ezt megtehetik, illetve nagyobb eséllyel képesek kommunikálni a fejesekkel azok a politikusok és néhány nagy befolyással rendelkező riporter! Sajnos a politikai elit nem tárgyal a terroristákkal sem, ez is csak akkor történne meg, ha valaki a parlamenti ülés alatt ejti fogjuk a nagy fejeseket!
2009. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam. Lehetne egy lakossági fórum vagy valami, mint egy sajtótájékoztató, ahol lehetne kérdéseket veltenni. Vitanap, vagy ilyesmi. Én őszintén tételesen szeretném látni, hogy mit akarnak tenni, melyik intézkedéssel mit szeretnének elérni, nem rizsát, hanem konkrét számokat, forintosított összegeket látni. Hogy bizonyítsák be, hogy megéri bevezetni azt amit akarnak.
2009. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

és elmondani, hogy a Gyes/Gyed két év csak, azzal elvesznek egy fontos évet a gyerekektől. Miért egy 2 éves gyereket akarnak megfosztani egy normális jövőtől? Sokan nem tudják most sem megengedni maguknak, hogy otthon maradjanak a gyerek 3. évében, de akik igen, azoktól is elveszik majd? A gyerek állandóan beteg lesz a bölcsiben, anya táppénzen, hogy fog megtartani egy munkát? Arról nem beszélve, hogy nincs elég bölcsöde sem. Hogy éri meg például ez a döntés a kormánynak? Mi van az egyenleg végén? Miért tennék ezt? Az ingatlanadót értem, hogy miért éri meg. A gond csak az, hogy erkölcsileg milyen dolog az ingatlanadó? Megvesz valaki egy lakást hitelre sok évre, majd ki sincs fizetve, a kölcsön összege az egekben, ebből havi olyan kicsi megy a tőketörlesztésre, hogy szinte semmi, a nagy összeg meg kamatra, papírmunkára, díjakra. A bank lenyúzza először az embert évekig. Aztán jön a kormány a hatalmas vagyonszerzési illetékkel, amire ad 30 napot, hgoy befizessed. Akkor a kormány lenyúzza azt a bőrt. Aztán visszajönnének még évente kopogtatni, hgoy még ennyit , még ennyit? Tudom, hogy vannak országok, ahol ez már régóta bevett szokás. A gond az, hogy lehet megszorító intézkedés,stb. de a fokozatosság elvét soha nem látom sehol. Nem lehet mindenbe egyszerre belekapni. Sokan nem fogják kibírni, elveszítik otthonukat, munkájukat, miért lesz így jobb?

Persze, fizessen ingatlanadót az, akinek kettő vagy több lakás van a nevén, vagy a házastárs nevén. (A kis családban). Fizessenek a második , harmadik ingatlanon. De azon a fészken, amit keservesen megszerez magának az ember, és egy életen át törleszt? Hogy mernék megtenni?


Az a legnagyobb gond, hogy sok pénz forog az országban papír nélkül. Nem azokat kellene mégjobban megnyúzni, akik becsületes munkával, becsületesen bejelentett jövedelemmel rendelkeznek.

2009. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
[link] egy ilyen blogra találtam még, nem tudom ezt olvassák-e tényleg.
2009. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!