Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy régen...

Hogy lehet az, hogy régen annyi embernek volt ideje eljárni a politikusok beszédeire?

Figyelt kérdés

Most néztem meg a "Hitler: a Gonosz felemelkedése" című filmet és a szemembe ötlött, hogy mennyien ott vannak a beszédeken. Ha jól tudom Hitler hetente tartott beszédeket, de valójában hetente kettőt is akart a Mein Kampfban leírottak szerint.

Hogy lehet az, hogy akkor az emberek csak úgy eljárkáltak egy-egy politikus több órás beszédére? Nem kellett dolgozniuk, nem volt akkor annyi munka vagy otthoni teendő?


2011. szept. 16. 10:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Úgy hogy kötelező volt. Akinek nem volt "ideje" tarkón lőtték.
2011. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
-.-'
2011. szept. 16. 11:16
 3/18 A kérdező kommentje:

Én a Weimari köztársaság idejére gondolok, te marha.

Amúgy sem lőttek agyon embereket később sem, mert nem mentek el Hitler beszédére.

2011. szept. 16. 11:18
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagy volt a munkanélküliség, viszont a munkára lett volna igény. Akinek nem volt munkája, de szerette volna etetni a családját a gyerekeit, annak nemcsak ideje volt, hogy elmenjen politikusok beszédét meghallgatni, hanem igénye is volt rá
2011. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát most annyira nem nagyon járnak a munkanélküliek, pedig szerintem a munkaképes lakosság legalább 30%-a nem dolgozik.
2011. szept. 16. 11:28
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Dolgoznak azok csak feketén. Vagy pedig segélyből éltek.

Akkoriban Németországban nem nagyon volt segély munkaképeseknek. Akinek nem volt munkája, az pedig éhezett.

2011. szept. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%

"Amúgy sem lőttek agyon embereket később sem, mert nem mentek el Hitler beszédére."



Azt hitted? :D

2011. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan már...


Nézzétek meg, hogy ma hányan elmennek Gyurcsány vagy Orbán beszédeire... Vannak akik manapság is nagyon ráérnek.


Pedro

2011. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Na igen Pedro,csakhogy azok átlagéletkora általában 60 felett van.
2011. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
most már annyira nem segghülyék az emberek
2011. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!