Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Miért olyan hihetetlen, hogy a zsidók egy csoportjának terve van Magyarországgal?

Figyelt kérdés

Többen állítják, hogy abszolút kizárt az, hogy jönnek a zsidók, amit lehet felvásárolnak, aztán a keleten lévő rokonokat áttelepítik ide.

Mi ebbe a lehetetlen, mikor ott van a mostani földjük, azért is milyen cirkuszt bevállaltak.

Akkor ez miért ne férne bele?

Mielőtt elkezdődne a szokásos okoskodás szeretném kijelenteni, hogy én nem állítok semmit, mert nem tudom, h mi az igazság, csak szimplán kíváncsi vagyok, h egyesek miért olyan biztosak abban, h ez az egész még viccnek is rossz.

Gondoljunk csak a Wikileaksre...


2011. szept. 23. 15:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%

Magyarországon tilos rosszat mondani a zsidókról és ez 1945 óta folyamatosan sujkolva van a magyarokba.

Tehát sokan úgy vannak vele, hogy amikor rosszat hallanak egy zsidóról, akkor egyből beindul náluk egy reflex, hogy "A zsidót meg kell védenem, azért mert csak, kell és kész!".


Jópár ember nem tudja kinőni ezt a beidegződést, ők azok, akik "genetikailag alattvalók" - hogy Kertész Ákost idézzem, vagyis akik mindent megesznek, amit anyu eléjük tesz az asztalra.

2011. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Jó, ha ez megnyugtat, akkor úgy lesz, ahogy Te mondod. Ugyan mifelénk az ilyet befektetőknek hívják, és a világon mindenhol előfordulnak, mindenféle népcsoportból és vallási felekezetből, de mindegy hagyjuk. Pénzéhes zsidók felvásárolják az országot, és kész.
2011. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
a kérdező tipikus egy "e'veszik a munkát!" manus.
2011. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%

Mert marhaság. A Izrael állam földje, az eredetileg a zsidók földje volt, azért mentek oda.


Befektetni mennek más országba, többek között hozzánk, de Magyarországon, ha jól tudom a német cégek a legnagyobb befektetők és nem a zsidók.


Összeesküvések meg nincsenek. Amióta világ a világ vannak összeesküvés elméletek, és volt köztük ami igaznak bizonyult? Nem.

Ennyit erről.


Vagyis még annyit fűznék hozzá, a szélsőjobbos média meg rendszeresen hazudik, torzít, állít valótlanságot, hogy rossz színben tüntesse fel a zsidókat.

2011. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"Ugyan mifelénk az ilyet befektetőknek hívják"


Igen? és akkor miért tagadja ezen az oldalon is több felhasználó meg úgy általában egyesek,többesek h ez nem igaz?

Akkor csak van valami gáz nem?

Csak a bűnös fél.

2011. szept. 23. 15:18
 6/23 A kérdező kommentje:

Jól van Dantes tudjuk, azt is tudjuk, hogy te szerinted a tehén lila, mert a tv-ben azt mutatják.

Direkt odaírtam, hogy Wikileaks.

Le merem fogadni, hogy előtte is már jó pár wikis ügyben jártattad a szádat, hogy hülyeség, meg nincs összeesküvés aztán meg...

Egyébként meg hozhatnál értelmesebb érveket is, mert ezekkel max. magadat győzöd meg.

Rengeteg zsidó van, aki nem izraeli állampolgár csak más színekben nyomul.

2011. szept. 23. 15:21
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

"Igen? és akkor miért tagadja ezen az oldalon is több felhasználó meg úgy általában egyesek,többesek h ez nem igaz?

Akkor csak van valami gáz nem?"


- Elnézésedek kérem, Kérdező. Eddig nem tudtam, hogy *** vagy.


Kezdjük ott: tudod, mit jlent az a szó, hogy befektető?

2011. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 bumbi02 ***** válasza:
77%
Legalább jól fogalmaztad meg a kérdést.. a zsidók EGY csoportjának, nem pedig a zsidóknak. Elképzelhető. A magyarok egy csoportjának meg az a célja hogy Nagy Magyarország legyen... Akkor most minden magyar irredenta és revizonista? Vagy csak az a csoport? Biztos vannak olyan zsidók akiknek ez lenne a céljuk hogy Istenhátamögöttországot elfoglalják és ennyi hülye ember fölött uralkodjanak, de szerintem ennek a csoportnak a létszáma az 50et nem éri el...
2011. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Végre van egy ember, aki tudta értelmezni a kérdést!

Köszönöm Bumbi!

2011. szept. 23. 15:31
 10/23 anonim ***** válasza:
Na, most már csak kérdező kellene, ki értelmezni tudja a válaszokat.
2011. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!