Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ezzel az oldallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]

Azért kérdezem, mert érdekelne, meg nagyon szépen hangzik, de nem tudom, hogy mennyire korrekt. Mármint ha át van utalva az összeg, akkor nem lépnek meg a pénzzel, vagy nem átverés-e.

Járt már vele valaki pórul? Vagy olyanok vannak, akiknek bevált?

Előre is köszönöm!


2011. okt. 11. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a cégről semmi infó nincs az oldalon, így erősen megkérdőjelezhető, hogy korrekt vállalkozás.
2011. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Írj a kapcsolattartónak, és kérdezz valami szakmába vágót. Ha hihető választ kapsz, jöhet a

2. Nézd meg a honlapon a hivatalos cégnevet. Jelentkezz be a Cégbíróságra, és nézd meg az adatokat. Bejegyzés ideje, székhely pontos cím, tulajdonos (vezető) neve adatai.

Ha az adott címen nem találod meg őket, felejtsd is el.

2011. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mostanra kiderült, hogy átverés volt ez az oldal.


Erről ez a cikk jelent meg:

[link]


Ha te is befizettél az oldalra, vagy ismersz olyat, aki befizetett, akkor látogassatok el a következő oldalra:


[link]


Ezt az oldalt azért hoztam létre, hogy összegyűjtsem az átvert embereket, és együtt többre jussunk, mint külön-külön.

2011. nov. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Szerencsére én is a gyanakvók csoportját gyarapítottam, és nem fizettem be végül.

2011. nov. 9. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!