Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehetséges a közeljövőben...

Lehetséges a közeljövőben valamilyen nagyobb háború, amiben Mo. -nak is ige nagy szerepe lenne?

Figyelt kérdés

a szerepét ikább úgyértem, hogy felfordítaná az emberek életét

nem lennénk biztonságban

elhurcolnának minket stb...

vhol azt olvastam h állítólag amerika már felvan szerelkezve ilyen táborokkal ahova az ellenállókat vagy mittomén kiket vinnének majd

bár az amerika, elég sokat kéne ahhoz utazni, de itt milyen helyzet lehetne?

ha nem is világháborúról beszélünk, mert gondolom arra sok esély nincs azért


2011. nov. 16. 13:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem folyamatos háború van.Érdekellentétek vannak .És mindeki próbálja a gazdaságban a pénzvilágban a saját érdekeit védeni.Egyelőre a katonai eszközöket többnyire mellőzik de soha nem lehet tudni mi hová fajul és mikor lépik át a józan ész határait.

Közbe fogy alólunk a Föld és lassan túlszaporodják.Felnövekvő generációkból hiányzik a visszafogottság, a lojalitás , alapdolgok ismerete és a háború milyenségéről ismert és komolyan vett élményanyag , vagy a számukra megfontolandó szüleiktől származó tapasztalat.

Bízzunk a józan észben ami még valahogy elbír , a hatalomvággyal a kapzsisággal.De a kényszer és az éhség sokszor felülírta már a szabályokat.

2012. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!