Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én gondolom, úgy, hogy...

Csak én gondolom, úgy, hogy ebből az országból menekülni kell vagy más is van ezzel?

Figyelt kérdés
Nem tudom Ti, hogy vagytok vele, de ha valamiféle polgárháború lesz vagy valami hasonló balhé én nem akarok megdögleni benne, hanem valamelyik másik országba mennék kidolgozni, ahol még jobban is fizetnek és jobban megbecsülik a munkádat és békében lehet élni.
2009. máj. 25. 15:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Mostanában divat az ilyen fajta nyavalygás, panaszkodás, kolbászból font kerítéses Angliáról álmodozás, szóval nem vagy vele egyedül.
2009. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Történelmet nem tanultál? A polgárháborúk mindig a jó útra vezették az országokat. Miért USA az, ami most? Miért Franciaország Franciao? Egyébként nem lesz polgárháború, a demokrácia idején ez akkor is lehetetlen lenne, ha a jelenlegi kormánypárt egy idióta "zsarnok".


Ez egy jó ország, ami képes lesz a változásokra, eszem ágában sincs elmenni.

2009. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Akkor az ilyen gondolkodásúaknak kell adni ingyen repülőjegyet. Indulás nyugat felé. De a határnál várni fognak föld-levegő rakétával :).
2009. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem csak te gondolod. 14 éves leszek, de már azt tervezem hova megyek! (lehet lepontozni) apum azt mondja, sajnálni fogja, hogy elmegyek, de örül neki, hogy jó életem lesz.
2009. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
85%

én is el fogok költözni hamarosan

miért ne dolgoznék olyan országban, ahol 3-4szer annyi pénzt fizetnek, mint itt ugyanazért a munkáért? semmi se köt ide... (lehet lepontozni)

2009. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Kb. 3 éve divatba jött, hogy mindenki arról beszél, "én kivándorlok!". És azóta is csak mondják, mondják, kivándorolni meg nem hajlandók. Ha csak azon múlik, akkor tényleg fogjunk össze és fizessük (csak oda) a repülőjegyüket.
2009. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két gyerekem is külföldön él sok éve.Igaz,hogy több a jövedelmük,mint az itthoni fizetések,de ott is sokba kerül a megélhetés,arról nem is beszélve,hogy keményen meg kell dolgozni a pénzért.

Másik dolog pedig:miért hiszi valaki,hogy éppen a magyarokat várják kint?Ott mindig csak idegenek lesztek.

2009. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
OFF: De ha egy picit is gondolsz a jövődre, a gyereked már nem lesz idegen. Ha ott házasodsz a férjed sem. Érted már? 14/L (nem tudom hányadik hozzászóló voltam)
2009. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Menekülj csak nyugodtan.Ha már így gondolod.
2009. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
polgárháború? budapesti vagy?, mert általába az otani ismeröseim beszélnek ilyen hülyeséget , miért lenne polgárháború jogg álamba élünk ha kimész külföldre igaz hogy többet keresel mint itt de kevesebbet fogsz keresni mint egyotani álampolgár nem biztós de valoszinű és gondolom nyugatra akrsz menni ot igazából nem nagyon várnakl majd tárt karokal mert ot is válság van sok cigány azé jött haza
2009. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!