Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Zeitgeistosok! Mit szóltok ehhez?

Zeitgeistosok! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/user/PirosPirula?feature=watch#p/c/00..


Itt Jacque Fresco maga jelenti ki, hogy az "ő" rendszerében senkinek sem lehet magánvéleménye (5:09 környékén található a videóban).


Én magam részéről semmilyen összeesküvés-elméletben nem hiszek...

Szóval mi a véleményetek erről?



2012. jan. 22. 17:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem kell az uj vilagrendel foglalkozni.

Kispalyasok, ha a teljes kep tobbi szereplojet figyelembe vesszuk

2012. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekelnek az NWO-s baromságok, nem hiszek bennük. Engem csak a "ti" véleményetek érdekel ezzel kapcsolatban, mivel ti szajkózzátok állandóan a zeitgeistet, mint alternatívát...
2012. jan. 22. 17:34
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

Ne már! Piros Pirula Projekt? :D Most komolyan?

Na azok annyi baromságot össze bírnak hordani, hogy már én szégyellem magam, ha megnézem a filmjeiket. :)

2012. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%

A Korszellem egy gondolatébresztő dokumentumfilm és "mozgalom", arra való, hogy ráébresszen a mai világ és társadalmi rendszer hibáira. Naív ember az, aki az ő alternatívájukat tökéletesnek tartja, az viszont aki meg se hallgatja őket, mondván "összeesküvés" meg hasonlók, az meg a struccok 90%-ába tartozik. A történelemben SOHA nem ez a 90% vitte véghez a nagy változtatásokat, (vagyis ilyesmiben rád nem számíthat a társadalom), hanem a maradék 10%.

Persze, mint mondtam, azok is ugyanolyan ökrök akik miután megnézték, máris zeitgeist-fanatikusok és azt fújják örökké. Személy szerint Fresco-t én nagyobb globalistának látom, mint a teljes Rotschild- rokonságot egyben. Eltörölni az összes nemzetet, vallást, minden várost ugyanolyan köralakúra összehányni az egész világon stb.. Szóvval na.

Meg az 5% kezében lenne a maradék 95% nemdolgozó lusta hájpacni, és komolyan hiszik, hogy azt az 5%-ot nem fogja csábítani a hatalom amit birtokolnak..aha, ja.

De a mai rendszer hibáira tényleg jól rámutat a film (trilógia).

Na, most mindkét felet bombáztam szal tuti lepontoztok de mindegy, akkor is ez a véleményem. Gondolkodó ember vagyok és szerintem egy jó társadalmat csakis akkor lehetne kialakítani, ha a többség kritikus, gondolkodó és kreatív lenne.

2012. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%

"A Korszellem egy gondolatébresztő dokumentumfilm és "mozgalom", arra való, hogy ráébresszen a mai világ és társadalmi rendszer hibáira. "


Aki a társadalmi rendszer hibáira kíváncsi, az ne gyagyás filmeket nézzen a youtube-on, hanem iratkozzon be egy egyetemre valamilyen társadalomtudományi szakra, végezze el, aztán menjen doktori iskolába és legyen kutató.


Ja, hogy ez kicsit fárasztó és meghaladja a cájtgájsztosok képességeit? Pont erről van szó.


A Zeitgeist azoknak való, akiket zavar, hogy nem értik a világot, de nincs idejük, képességük vagy kedvük komoly tanulmányokat folytatni.


Megnézik ezt a pár filmet, elolvasnak pár buta blogot, és megállapítják, hogy nem, nem kell nekik egyetem, nem kell nekik könyv, ők már mindent tudnak, birtokában vannak az Igazságnak. Tulajdonképpen ártalmatlan hobby az egész, hiszen ennek a komolytalan "mozgalomnak" sose lesz hatása.


A Zeitgeist "mozgalom" egyébként nem több egy rajongótábornál. Kb. annyir mozgalom, mint amennyire a Harry Potter rajongók a "Harry Potter Mozgalom".

2012. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

"Gondolkodó ember vagyok és szerintem egy jó társadalmat csakis akkor lehetne kialakítani, ha a többség kritikus, gondolkodó és kreatív lenne."


Nagyon fiatal, tudatlan, de érdeklődő emberek érdeklődését könnyen felkelti a Zeitgeist. De ha valaki tényleg kritikus, gondolkodó és kreatív, akkor néhány hét alatt kinövi, túllép rajta.

2012. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Az egyetemen nem igazan kapsz valodi tudast. De jol bepelepasziroznak a rendszerbe
2012. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

De amint olvashattad a hozzászólásomban, én sem vagyok nagy zeitgeist-fanatikus.

Viszont ha az egyetlen amit komolyan veszel az a napi munka, kis sörözés meg szex, akkor eléggé beszűkül az életed. Gondolj arra, hogy csak ennyi időd van, pár évtized ami felett csak te rendelkezel. Ennyi idő amíg hagyhatsz magad után valami jót, amivel már lesz értelme, hogy éltél.

És mint mondtam, a többség úgy gondolkodik, hogy"á, egy pár ember úgysem ér semmit, nem tud változtatni a dolgokon", a kisebbség meg tudja, hogy csakis ők tudnak változtatni, mert SENKI más nem fog. Ez mindig így volt és mindig így lesz.

És nem kell egy eszmében se fanatikusan hinni, de meg kell érteni mindegyiket.

2012. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18%

22:22


"Az egyetemen nem igazan kapsz valodi tudast."


Mindenki ezt mondja, akit nem vettek fel egyetemre.

2012. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%

22:26


"a kisebbség meg tudja, hogy csakis ők tudnak változtatni"


Na, mikor fogsz "változtatni a helyzeten"?

És hogyan?

2012. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!