Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki életében először szavaz...

Aki életében először szavaz tényleg kap ajándékot?

Figyelt kérdés

nekem holnap lenne az első szavazásom, 18 éves vagyok és azt hallottam, hogy jár valami ajándék :D esetleg azt is tudja valaki, hogy mit adnak?

tudom,hogy nem a kérdéshez tartozik, de fogalmam nincs, hogy kire fogok szavazni, nem értek a politikához...


2009. jún. 6. 16:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem tudom amikor nekünk segítenünk kellett akkor tollat adtunk de ez már rég volt. Nem is biztos hogy adnak valamit de akkor se egy autóra számíts. Általában kitűzőt,tollat meg ilyeneket szoktak adni.
2009. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak parlamenti választáskor.
2009. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én is kb 10 éve szavaztam elöször, igaz tudatos szavazó voltam, vagy is nem csak elmentem, hanem tudtam miért szavazok, és mi tollat kaptunk.
2009. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem kaptunk semmit...
2009. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én 2002-ben szavaztam először

és egy emlék-kártyát kaptam

(bankkártya méret)

"az első választónak"

meg, hogy döntéseid legyenek megfontoltak jövőben stb.

és egy idézet Szózatból

2009. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam semmit:(
2009. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
én még parlamenti választáson nem voltam, úgyhogy nem tudom... polgármester választáson és népszavazáson voltam már, de az szerintem nem számít olyna nagy dolognak, h ajándékot kapjak...jövőre lesz az első parlamenti választásom
2009. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nálunk nem adnak semmit az első szavazóknak (semmilyen szavazáson)
2009. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a 2006-os választásoknál, 19 évesen mehettem először szavazni, parlamenti választások voltak, de én egy nagy büdös semmit kaptam. Se toll, se semmi. Jó, hát tök mindegy, csak úgy mondta mindenki, hogy majd adnak valamit. De én semmit nem kaptam.
2009. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én se kaptam semmit 2006-ban!
2009. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!