Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen problémákhoz vezethet...

Milyen problémákhoz vezethet a szélsőjobboldal erősödése/esetleg hatalomra jutása MO-ra, az EU-ra, és a világra nézve?

Figyelt kérdés
Az EP választáson elégé megmutatkozott a jobbratolódás.
2009. jún. 7. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Csak rosszat hoz:(

Nagyon-nagyon utálom a jobbikot!Elmebeteg náci párt!

Tudom hihetetlen de nem vagyok cigány,zsidó,komcsi...

2009. jún. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Először is nem problémákhoz vezetne hanem változásokhoz.Mondjuk annak kevés az esélye hogy az európai radikáljobbos pártok többségbe is kerülnének valaha az EU parlamentjében. De ha ez mégis megtörténne akkor megvalósulna a közös álmuk, a Globalizált,liberális Európa helyett a "Nemzetek Európája".Ami annyiból állna röviden hogy növelnék az állam szerepét a gazdasági-társadalmi életben,a globalizált kultúra helyett a nemzeti tradíciókat és hagyományokat tennék előbbre,a Keresztény értékrendet preferálnák,szigorítanák a törvényeket,erélyesebben védenék a munkavállalókat és a gazdákat....stb(Egyébként ezekről bővebb infókat tudhatsz meg a radikáljobbos hírportálokon keresztül)
2009. jún. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én nem látok benne nagy problémát, az elcseszett liberálisnak nevezett EU politika természetes folyománya, hogy erősödnek a radikális pártok. Majd alakítanak egy új frakciót az EU parlamentben (már ha túl tudnak lépni nemzeti ellentéteken, ami nagyon nem biztos ilyen pártok esetén), ahol közösen kritizálhatják a jelenlegi EU berendezkedést. Kellenek is oda, hogy kicsit felkavarják az állóvizet.
2009. jún. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
A "szélsőjobboldali veszély" egy feltételezés. A Gyurcsány által maga mögött hagyott romhalmaz egy kézzelfogható tény. Eddigi tapasztalataink alapján főleg a baloldal jelent veszélyt Mo.-ra, az EU-ra és a világra nézve.
2009. jún. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyilasok, korán örültök! Majd meglátjuk ki nevet a végén, rohadédok!
2009. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Problémákat?! Miről beszélsz? Nem veszitek észre h azért próbálják lejártani a JOBBIK-ot mert félnek tőlük?! Ez az egyedüli párt amire elmentem szavazni egész életemben! És nem bántam meg, főleg h láttam a többi párt heves félelmi reakcióit, nem véletlen a JOBBIK megerősödése! Ezzel mindenki csak nyerhet!
2009. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
van jobbratolódás, de épp ahhoz elég, hogy ellensúlyozni tudja a baloldalt, most van jól, most van egyensúly...engem inkább az aggaszt, hogy a fidesz ekkora fölénnyel nyert tegnap, mert ha ez a jövő évi választáson is így marad, akkor nem két, hanem egypártrendszer fog működni magyarországon, és az nagyon rossz lesz....
2009. jún. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

Hatalomra jutni most még nem fognak. Problémát pedig akkor fognak okozni, ha problémának vesszük azt, hogy a mai, elkényelmesedett EU-parlamentnek már nem csak olyan törvényjavaslatokat kell megvitatnia, mint: "Legyen kötelező az üzletek nevének fekete-fehér kiírása is a színtévesztők, színvakok frusztráltságának csökkentésére!". Ugyanis egyre inkább úgy látom, hogy javarészt látszatintézkedéseket hoznak, a lényegi munka elmarad. Azzal, hogy egy eddigiektől merőben eltérő, új erő lép be az EU parlamentjébe, talán van remény arra, hogy valami más is történik, mint eddig.

Aki pedig a Jobbikkal kapcsolatban nyilasozik, nácizik, az legyen kedves utánaolvasni annak, kik voltak a nyilasok és a nácik. Meg fog lepődni, hogy a Jobbik egyik kategóriába sem fér bele...

2009. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ceri ***** válasza:

Szerintem a nemzetközi politikában okozhat problémát a JOBBIK esetleges parlamentbe jutása. A nyugati demokráciák soha sem éltek vörös diktatúrában. El sem tudják képzelni, hogy milyen sötét erők ellen kell küzdeni Magyarországon a jobbaknak. Ehhez társul még az a magyar sajtó által sugallt hazugság, hogy a JOBBIK egy neonáci antiszemita párt.

Ez egy olyan bélyeg amit ha valakire rásütnek 10-szer is bizonyítani kell, hogy ez nem így van.

Itthon csak a bűnözőkre jelen jelent veszély a JOBBIK, amely nem szélsőséges párt. Előretörése pedig a nemzet válasza, és egyenes következménye az elmúlt évek országromboló, bűnöző kormányzásának.

Ahogy Csintalan mondaná "Egyszerű ez mint a vonat fütty"


Nem kellene ezen megrökönyödni '

Ha Te lekeversz nekem egy pofont nem kéne csodálkozni, hogy utána nem a legszebb hangnemben szólok hozzád, vagy esetleg vissza is ütök.

Van erre egy szép közmondás: Ki mint vet, úgy arat.

2009. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Idióták vagytok,mosott agyú barmok!

Rasszista persze, meg gyerek gyilkosok is mi?!! Jól beetetett a média... többet nem mondok...

2010. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!