Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen érzés bóvliországban...

Milyen érzés bóvliországban lakni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Tök jó...
2012. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Szar.
2012. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szokjuk. Valami kicsit mindig rosszabb: néha több az adó, néha kevesebb a fizetés, közben drágább lesz mindig minden, aztán fizetni kell valamiért, amiért eddig nem kellett stb. Így is el lehet lenni. És te hol laksz? Ott milyen?
2012. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb olyan hogy meló alig van, most is gyárban dolgozok havi 80 ért a szerencsém az hogy szüleimnél lakok így csak bele kell adnom a közösbe a fizum egy részét és ennyi, ami megmarad azt gyűjtőm szakma tanulásra plusz nyelvet tanulok hogy kitudjak menni külföldre. A barátnőmnek még rosszabb fél éve halt meg az apja neki ottkellett hagynia az egyetemet hogy az anyjával megtudjanak élni ketten igaz megtudni megtudnak de van hogy az utolsó hétre nem marad semmi pénzük akkor is én hordok nekik kaját hogy ne haljanak éhen plusz időnként ebédre is áthívom őket, mert akkor többet főzök itthon. Igen többnyire én főzök itthon mert apám nem tud anyám meg szinte mindig délelőtt dolgozik és amikor hazaér már kifárad hozzá, én meg szeretek főzni kivéve ha éjszakás vagyok akkor vagy előre főzök több napra vagy anyám főz este. Hogy ez most jó nem egyáltalán nem jó, igaz elvagyunk még itt de jobb lenne ha már teljesen eltudnám tartani magam.
2012. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
nem hőbörögni meg rinyálni kell mint azt ma sokan teszik, hanem tenni a dolgunkat, mindenki ahogy tudja, és keresni a pozitív dolgokat.
2012. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan olyan mint tíz éve.
2012. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyre rosszabb,és nem látom,hogy jobb lenne majd.
2012. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Rühes Fidesz!
2012. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 nem dávid ***** válasza:
59%
Nagyon jó!
2012. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Annyira jó, hogy március 15.-én a fiatalsággal kávézni kéne egyett!!!
2012. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!