Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a vélemény a mostani roma...

Mi a vélemény a mostani roma verekedésről?

Figyelt kérdés
Nem gondoljátok, hogy a rendőröknek ki sem kellett volna menni, hadd öljék egymást. Még a végén ők lesznek a szemetek, mert intézkedni mertek a szegény ártatlan romák ellen.
2009. jún. 14. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez jutott eszembe nekem is, csak megelőztél a késdéssel.

Szerintem hagyni kellett volna őket, aztán amikor vége mert elfogytak, vagy lenyugodtak akkor össze számolni a vszteséget és kész.

2009. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek.
2009. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kellett volna rendőrt küldeni oda. Most a mi pénzünkből, befizetett adónkból fogják a szélvédőt megjavítani, de most komolyan, hát szükségünk van erre? Aki nem akart volna balhézni, az odébb állhatott volna, nézhette volna, aki meg verekedni akart, hát azt miért nem lehetett hagyni? Azt őrizhették volna, hogy ne menjenek mások ellen, de hát ha mindkét fél benne van a verekedésben, azt miért nem lehet hagyni?
2009. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen osztom az előttem szólók nézeteit,csak a veszteséggel nem tudok mit kezdeni.Milyen veszteség???
2009. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlagos roma buli. Azt nem értem, minek kellett rendőrt hívni?

Hiszen normális, értelmes emberek, akik a vitáikat békésen, nyugodtan, a törvényeket tisztelve meg tudják oldani. Vagy kiirtják egymást. Mindkét megoldással jól járunk. :)

2009. jún. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyet értek az előttem kommentelőkkel.
2009. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abban, ami történt semmi meglepő nincs. Része a cigány kultúrának. Úgy is hívhatnánk: cigányfolklór.
2009. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!