Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha nem hagyhatom el az országo...

Ha nem hagyhatom el az országot és én mégis megteszem annak milyen következménye lehet?

Figyelt kérdés
Mármint csak pár napra mennék Erdélybe nyaralni... nagy gáz lenne belőle?
2009. jún. 15. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem van valami oka h miért nem hagyhatod el az országot.

(((én nem mennék)))

2009. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attol függ mi az oka hoyg nem hagyhatod el.ha hivatalbol nem hagyhatod e l,mert épp eljárás van ellened foylamtban annak bizony kemény következménye lehet.
2009. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ráadásul pont erdélybe mész ahová utlevél kell akkor kicsempészed magad vagy hogy csinálod?:D
2009. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Off: Utolsó válaszoló, miért kellene Erdélybe útlevél? Én tavaly voltam 5 hónapot személyivel.


Ez tényleg attól függ, hogy miért nem hagyhatod el az országot, ha komoly az ügy komoly következményei lehetnek.

2009. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha Szlovénia, Ausztria, Szlovákia felé mész, akkor semmi sem fog történni. Ha a másik 4 határ felé, akkor a határon nem is fognak kiengedni.
2009. jún. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!