Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hipóval hamisítják a BKV-jegye...

Hipóval hamisítják a BKV-jegyet! Mit szóltok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 17:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Már ezt hogy érted,hogy hipóval?
2012. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az hypo és nem túl kedves a hamisítóktól hogy ilyet tesznek.

Nem használom a BKV szolgáltatásait mert máshol lakom, de azt tudom hogy már így is veszteségesen működnek és a csőd fenyegeti őket.

A jegyeladók hamisítanak vagy az utasok?

2012. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 23. 17:52
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem értem én sem,hogy már akkora a szegénység, hogy 320 forintos jegyet is hamisítanak.
2012. ápr. 23. 17:55
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kipróbálom fakutya legyek.
2012. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező


Bizony,bizony ekkora a szegénység.Főleg annak sok ez az ár,aki mondjuk munkanélkülin van,minimálbéren van,bérlete nincs és iskolába jár,sok más helye van annak a jegyárnak.

2012. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Már olyan drága, hogy megéri hamisítani, ez mindent elárul a BKV-ról.
2012. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ez nem a BKV-t minősíti hanem inkább az általános szociális helyzetet. Az emberek annyira elszegényedtek hogy nem tudnak megfizetni egy ilyen alap szolgáltatást sem. A BKV is veszteségesen működik. Nem tud mit csinálni minthogy az utasoktól szedi be a hiányzó pénzt.

Normál esetben az államnak kéne támogatnia a tömegközlekedést de itt ez nem igazán jöhet szóba.

2012. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tudom én, hogy milyen szegénység van inkább vennék nekik kenyeret vagy ilyesmiket... Meg Én megértem az olyan embereket, hogy mért teszik ezt, de azt is tudom, hogy nem azok csinálják ezt akik rászorulnak....
2012. ápr. 23. 18:15
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
De az az érdekes, hogy egyes országokban feleennyibe kerül a jegy és bérlet, minőségi a szolgáltatás, modern a járműpark, a sofőrök nem hugyértszarért dolgoznak, és ráadásul még csak nem is veszteséges, a BKV-val ellentétben. Szerintem ez igenis a BKV-t minősíti, szétlopják a pénzt ahogy bírják.
2012. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!