Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról, hogy: az...

Mit gondolsz arról, hogy: az étkezési jegyet megadóztatják, és ennek következményeképp, nem kapja tovább dolgozó?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 83 000 + 6000 kajajegyből csak 83 ezer marad a zsebemben. Nekem még nem gáz (persze, hiányozna), de vannak olyan kollégáim, akik hat órában dolgoznak, és ehhez kapnak 12 000 kajajegyet, amit ott helyben szoktak leebédelni. Ezután nem fognak meleg, főtt ételt enni.
2009. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell fizetni a 12000 re 6-8000 ft adót a cégek ezt nem nyelik be egyszerűen nem adják!Ebből nem lesz adóbevétel nem is értem,hogy gondolták ezt!megint szegény kisember szívja meg,mint általában.A kedvenc politikusainknak kéne a saját adómentes juttatásaik közt szétnézni és egyszer lemondani valamiről.
2009. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomoru hogy a szegényekel b... ki megint
2009. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
68-74000 körül szoktam kapni +5000 étkezési jegy. (azthiszem nem sok.) most nem kaptam kajajegyet. felháboritó hogy mindent megadóztatnak. ne ebből próbáljanak pénzt kicsikarni tőlünk. ha én munkaadó lennék, lehet hogy én is elvenném a dolgozóimtól.
2009. jún. 22. 22:01
 5/14 A kérdező kommentje:
boritékban is kaphat az eber fizetéskiegészitést. van ahol előfordul.
2009. jún. 22. 22:03
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Sebaly akik megadóztatják azoknak lessz ebédjegy ez a lényeg nekik !
2009. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus vesztes-vesztes helyzet: mindenki rosszul jár majd vele.

Az állam is, mert többen fogják abbahagyni, mint amennyi az adóbevétel lesz (tehát ez a pénz megy majd a fekete gazdaságba).

2009. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A szegény ember eltözeli az ablakait. Az hogy mi lesz holnap?

Az már úgy is a következő kormány baja.

2009. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

"ne ebből próbáljanak pénzt kicsikarni tőlünk. ha én munkaadó lennék, lehet hogy én is elvenném a dolgozóimtól."


akkor meg is érdemled, hogy elvegyék.

2009. jún. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nekünk egy évre 480ezer a br cafetéria. Ebből lehet összeválogatni, ki mit akar. Természetesen megvannak adva a szorzók is, azzal lehet számolni. Én pl most hidegutalványt kértem, amiből 18ezer az adómentes 3hóra,ezen felül adózni kell érte. Kértem 36ezret az adózott változatból. Ezért több mint 70ezret vontak le a keretből. Ha bevezetik, akkor nem tudom mi lesz. Valószínű inkább epénztárra osztom a nagy részét. Nekem sem tetszik, hogy dupláját vonják le a keretből, mint amit ténylegesen kapok, de azt hiszem én még szerencsés helyzetben vagyok, mert szerintem nálunk ezután is meghagyják, de a keret összegét nem hiszem, hogy növelik, így azért rosszabbul járunk, de még mindig jobb, mintha nem kapnánk.
2009. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!