Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez most komoly? Ilyen van?...

Ez most komoly? Ilyen van? (videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=KvtF2GlmD5s&feature=related


Most azért viszik el őket mert MÁCIUS 15-ÉN EGY TÜNTETÉSEN MAGYAR HIMNUSZT ÉNEKELTEK?


Hogyha én holnap kimegyek az utcára és eléneklem a himnuszt akkor engem is elvisznek? :O


2012. máj. 28. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha csak a Himnuszt énekelték volna nem lett volna baj. De mivel ezt szélsőjobbos gyűlöletkeltő rendezvényen csinálták, a rendőrök teljes joggal vihették be őket közrend megzavarásának megalapozott gyanújával.
2012. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A videóból nem igazán derül ki, hogy miért intézkedtek a rendőrök.

Mindenesetre az is abszurdum lenne, ha a Himnusz éneklése automatikusan mentelmi jogot biztosítana a rendőri intézkedéssel szemben.

Ezzel az erővel kirabolom az éjjelnappalit, aztán amikor jön a sündörség, elkezdem énekelni a Talpra magyart. Aztán ki bírja tovább. Ők türelemmel vagy én torokkal.

2012. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem azért viszik el őket.


Honnan vetted ezt a hülyeséget?


Azért viszik el őket, mert egy betiltott rasszista félkatonai szervezet tagjaiként jelentek meg.

Ezt pedig a jog szerint nem tehették volna meg.


ennek semmi köze a himnuszhoz!

2012. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Hihetetlen, mennyi unatkozó liberális majom van erre...


Tudjátok, más európai országokban (pl. ,,bezzeg" Csehországban) valahogy normálisan tudnak viszonyulni a lakossági félkatonai kezdeményezésekhez. Ott megfelelő kritériumok esetén még fegyverük is lehet (bár én ezt itthon nem feltétlenül támogatnám).

És valóban elég szégyen, hogy a rendőrök nem bírták ki azt a másfél percet. A Himnusznak, (bármelyik nemzeté is), az a lényege, hogy tisztelettel, normálisan illik végigállni és végighallgatni. UTÁNA ,,lehet" előállítani, könnygázazni, vagy amit akartok.

2012. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves #4,

tényleg nem a Himnusz alatt kellett volna elvinniük, de szerintem jobb volt így mint megvárni a végét. Egyébként a szélsőjobbos, már-már neonáci szervezeteket nem hívnám félkatonainak, Csehországban sem hiszem hogy engedélyezik a radikális jobboldaliakat szabadon mozogni. A "sima" szélsőségekkel nincs akkora gond, de a radikálisokat majdnem minden demokráciában tiltják.

2012. máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Neonáci.....
2012. máj. 29. 15:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Hö?
2012. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A rendőr is parancsot teljesít!Ha az volt a parancs hogy most azonnal,akkor most azonnal...Nem egy egy tüntető miatt az állásával játszani,te sem tennéd és én sem!
2012. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
*nem egy tüntető miatt fog asz állásával játszani
2012. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jogosan vitték el őket ők nácik.
2012. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!