Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Személyes véleményetek?

Személyes véleményetek?

Figyelt kérdés
Nagy bajban van az országunk és nem csak gazdaságilag... Ha megnézitek a cigány gyermekek születésének a számát és összevetitek a nem cigányokéval akkor enyhén szólva is megrémül az ember. Tudjuk, hogy a fiatalok 1/5 lazán kimenne külföldre, sőt nagyon sokan ki is mennek. Na már most én nem vagyok egy matek zseni, de látom azt hogy mi lesz.. Itt marad a vén magyarság a cigánysággal szemben. Szerintetek ennek jó vége lesz? (költői kérdés). Le lehet engem nácizni meg, hogy egy szemét tróger fasiszta vagyok, de azért el kéne gondolkodni most már. Semmi kedvem leendő nyugdíjas éveimet rettegésbe tölteni. Nektek ?
2012. jún. 25. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nácizlak le, ez a realitás. Szeretjük vagy nem szeretjük, ez a helyzet. De nem is okolhatunk ezért senkit. Mi vagyunk ezért a felelősök, tudtuk, mi okoztuk, és szomorúan várjuk a következményeket.
2012. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:
Azé a föld, aki teleszüli. Nem tudom pontosan, kitől származik (és egyáltalán jó-e így) ez az idézet, de Koszovó példáját már láttuk, és lassan Macedónia jön (itt persze az albánok szaporodják ki a szerbeket illetve macedónokat). Elég szomorú a trend, de szerintem előbb ketté fog szakadni az ország gazdaságilag, ahogy az már most is látható: a vidéki lakosság városokba "menekül", amelyek ideig-óráig szigetként elműködnek valahogy, illetve vannak a fejlettebb régiók, ahol kultúrált élet folyik. A falvak viszont igen szomorú sorsra jutnak, mivel sem munka, sem megélhetés, sem rendfenntartás nem lesz (sokban már most sincs egyik sem).
2012. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezért van szükség a JOBBIKRA! Remélem, hogy ők nem fogják hagyni azt, hogy ezek a tetvek tovább élősködhessenek rajtunk.

Üdv: egy borsodi lakó akit nap mint nap érnek atrocitások

2012. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első szavazatom adom a Jobbikra! Somogyban is elviselhetetlen a helyzet. :/
2012. jún. 26. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!