Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon sokan hisznek az Illuminati, Új világrend elméletekben?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak neten terjed és nem is sokan hallanak róla? Vagy hülyeségnek tartja mindenki?
2012. júl. 3. 20:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos sokan hisznek benne, USA import ez az egész hisztéria. Főleg a széljobb és a komcsik hisznek ezekben. Az a baj, hogy a fent említett emberek többnyire aluliskolázottak és képtelenek elválasztani az ocsút a búzától, vagyis a hülyeséget az értelmestől. Ha Alex Jones kisz@rja a száján, hogy ez és ez van, akkor kérem szépen ez van. Azt, hogy ezeknek utána kéne járni már meg sem fordul szegény pára fejében, készen van tálalva, ez van, biztos igaz is.
2012. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Szóval ezt sima amerikai túlbuzgó keresztények terjesztik és nem fundamentalista muszlimok? Mert tkp az a lényege, hogy a 9/11-et amerikaiak csinálták csak rá akarják fogni muszlim terroristákra és a londoni merényleteket is angolok csinálták és most az olimpián sem arabok csinálják majd a merényletet, hanem brit false flag akció lesz ez is, hogy gondolom utána rámehessenek Iránra, ahogy a 9/11 miatt rámehettek Irakra.


Most ez amerikaiaknak miért lenne jó, hogy ilyeneket terjesztenek? Ekkora sötétség dúl ott is, hogy a saját hazájukat égetik? Mert ez nem kormányellenes propaganda, ez Amerika és Izrael-ellenes propaganda, nem?


Ja és a wikileaks-en nyilvánosságra hozott belső infókból is kiderül állítólag, hogy nem a CIA csinálta a merényleteket, bár nem olvastam végig, csak odáig jutottam most, hogy "ALPHA B: Take metadhone, Hydrox" és feladtam az értelmezést :D

2012. júl. 3. 21:44
 3/30 anonim ***** válasza:
58%

"Az a baj, hogy a fent említett emberek többnyire aluliskolázottak és képtelenek elválasztani az ocsút a búzától, vagyis a hülyeséget az értelmestől"


Azért tanárokat, egyetemi professzorokat, közgazdászokat, szociológusokat, pszichológusokat nem igazán neveznék aluliskolázott embereknek :) Én legalább is az összeesküvés elméleteket soha nem a sarki kocsmában lapító proliktól hallom, bár ha Te igen, akkor valószínűleg másképp definiáljuk azt a fogalmat, hogy aluliskolázott :)

2012. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%

ma 21:44


Te hol élsz öregem? Az ottani keresztény fundik már azzal is provokáltak, hogy szerintük porig kellene bombázni az EU-t, mert maga Babilon. Érted, ezek retardáltak! Az egyik mérsékelt képviselőjük, aki indult is a választáson, még azzal is előhozakodott, hogy az ateistákat gyógyítani kell vagy ilyesmi.


Sőt, az agyamentebbje, már az egész USA-t is feloszlatná, mert szerintük az szabadkőműves ármány eredménye. Aztán van egy kereskedelmi egyezmény - én személy szerint még annak sem nevezném - de szerintük ez már az Észak-Amerikai Unió. Ugyanez a banda sztrájkolt egy Mexikót és az USA-t összekötő szupersztráda ellen, mert szerintük ez az illumináti és a világkormány műve. Pedig a sztráda sok vállalkozásnak hasznos lett volna, mind az amerikai, mind a mexikói oldalon. Ezek kötöznivaló bolondok!

2012. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
42%

ma 22:05


Neveket is tudsz mondani, vagy csak annyira "menő" ezt ideírni? Halljuk!

2012. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
39%
Nem szükséges neveket írnom, mert nem erről volt szó :) A név és a végzettség két külön dolog, de ha számodra nem, akkor gúglizz :) Minden jót :)
2012. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
42%

ma 22:13


Aha. Azt hinné az ember, hogy ha már ennyire kened-vágod az összeesküvéseket és az azokat leleplező, tanult, szofisztikált embereket, akkor fel is tudsz sorolni párat.

Hát nem, nem fogok itt órákat guglizni, add meg legalább, hogy miket, kiket, merre kell keresni!

2012. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
67%
Aki keres, az talál :) De ha te komolyan gondolod, hogy akik hisznek az összeesküvés-elméletekben, vagy legalább is szimpatizálnak velük, azok aluliskolázott emberek, akkor fölösleges neveket írnom, úgy érzem :) Egyébiránt saját környezetemből is ismerek embereket, akiknek vannak érdekes (mások által valószínűleg összeesküvés-elméletnek titulált) gondolatai a világról (történelem és földrajz tanár, egyetemi docens, hivatalnok...stb, de tudom, persze ők hülyék és aluliskolázottak...:) ). Egyébiránt ha már neveknél tartunk kíváncsi vagyok, te tudsz-e párat mondani :) Igazán megismerném azokat az aluliskolázottakat akikre te gondolsz...:)
2012. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Hát hogy ezt nem hülyék találták ki, az biztos. Azt elhitetni az amerikai emberekkel, hogy Amerika és Anglia saját magukat támadták meg, és a SÁTÁN irányítja az egész világot Iránon kívül, az nem semmi. Legprofibb propaganda. Respect.
2012. júl. 3. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!