Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha egy zsidó vagy egy néger...

Ha egy zsidó vagy egy néger nyerne az olimpián tiltakozna ellene a jobbik? (már ha magyar színekben indulna és így hozna aranyat) kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 20:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
10%
Fogalmam sincs. De hogy én köpködnék az biztos.
2012. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%
Nembaj gyerekek, jobb, ha itt gyűlölködtök, mint a való életben. Csak ne a magyarokat gyűlölnétek...
2012. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem lenne akkor semmi.

Vannak zsidók a magyar történelemben akik elismerést érdemelnek(Radnóti pl.)Nem mindegyik zsidó cionista.

2012. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
14%

"miért köpködnél? miért mi számít neked magyarnak? vagy szted ki magyar?"


Hát nem a zsidó vagy a néger. Pákóra is folyamatosan köpködök.

2012. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%
a sok fotel komcsi menjen inkább dolgozni, vagy a dédelgetett cigányai közé! ne itt csináljátok a feszültséget. ebben merül ki a nagy ellenállás, hogy ide írogattok? őszintén sajnállak titeket a nácik létezésére alapuló komplexusaitok miatt.
2012. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%

aljas ostoba kérdés

biztos hogy nem lenne TILTAKOZÁS

2012. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

"Hát nem a zsidó vagy a néger. Pákóra is folyamatosan köpködök."


a kérdésre még nem válaszoltál! mitől lesz valaki magyar? a génektől? v mitől? elárulom neked a magyar gének leginkább a szlávokéra hasonlít! WTF? akkor te ha szláv vagy öreg akkor te miért nem mész Szlovákiába pl?


miért szláv? leginkább azért mert miután a törökök kimentek a legtöbb betelepülő északról érkezett... mert kevesebben laktak itt mint Mátyás király idejében akkor öreg mond már meg ki a magyar?

2012. aug. 5. 21:58
 8/26 anonim ***** válasza:
34%
aki a szívében az és aki nem vall, ágál a hazája ellen...
2012. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
szeretem amúgy ezt a kettősséget egyszer azt mondjátok ááá nem az számít honnan jöttél aztán most megint! én pl ruszin vagyok mennyek akkor Ukrajnába vissza? :D
2012. aug. 5. 22:01
 10/26 anonim ***** válasza:
49%
Biztos is, hogy tiltakozni fognak. De számomra ugyanolyan rejtély, hogy mégis miért kell mások származása alapján elítélni valakit, ha egyszer minden embernek egy közös őse van. Szánalmas.
2012. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!