Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a személyi igazolvány...

Mi a személyi igazolvány megújításának menete?

Figyelt kérdés
Augusztus 23-án lejár a személyim. Az lenne a kérdésem, hogy kell-e majd fizetnem érte? Valamint, hogy érdemes-e még a lejárati időpont előtt elmennem megcsináltatni? A válaszokat előre is köszönöm!
2012. aug. 6. 12:28
 1/6 asmosys ***** válasza:
Ára 1500 de ez nem tuti, de nagyságrendileg ennyi. Annyiban jó hogy még lejárat előtt megcsináltatod, hogy az érvényes személyivel azonosítható vagy. Ha az lejárt, akkor kell vagy érvényes útlevél, vagy jogsi /kártya/ ha nincs akkor születési anyakönyvi kivonat ez utóbbi + költség. Kb +3000 Ft.
2012. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg én úgy tudom, alapból drágább a lejárt megújítása.

Én még lejárat előtt elintéztem.

2012. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most csináltattam meg kb 1 hónapja.Kell az anyakönyvi kivonat,lakcím kártya,meg az előző személyi,és 1500 ft,képet ott csinálnak,nem lehet vinni.Jah és nekem 1 éve levolt járva,és így is 1500 ft volt.
2012. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah és még valami,ha kéred akkor adnak ideiglenes személyit,ami 30 napig érvényes,amíg el nem készül a rendes.
2012. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 6. 20:44
 6/6 anonim válasza:
Nekem hamarosan lejár, most hívtam fel az Okmányirodát. Ami kell, a régi személyi és a lakcímkártya, és jelenleg nincs költségvonzata sem a dolognak.
2016. febr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!