Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A német, francia, nyugat-európ...

A német, francia, nyugat-európai újságok egyáltalán hoztak le bármit erről az örmény- magyar ügyről, illetve a elmúlt 1-2 nap eseményeiről? Mert én semmit nem találtam.

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem nézted eléggé. Elég sokat írtak-írnak róla. Az eredeti újságokat nézd,ne a magyar változatot.
2012. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

?



Konkrétumot tudsz mondani ?

Ahogy a kérdésemben is írtam, nem magyar újságokat néztem, hanem külföldieket, de egyelőre nem találkoztam a nagy sajtóvisszhanggal.


Szóval mely külföldi lapokban láttál ilyen cikkeket ?

2012. szept. 4. 08:40
 3/11 anonim ***** válasza:
2012. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem washingtonit, örményt , oroszt keresek.


ÉS alapvetően az a kérdés érdekelne, hogy az 1-2 napja gyöngyöző botránnyal mennyiben foglalkoznak, nem az, hogy lehozták még múlt hét végén a hírt, hogy megszakadt a külügyi kapcsolatunk.

2012. szept. 4. 09:41
 5/11 A kérdező kommentje:
A BBC-sen meg az íren kívül a többi nem játszik a témában.
2012. szept. 4. 09:42
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

[link]


Most lehetne más országokét(francia, német, svéd stb) is belinkelni de azokat is kiszortírozhatnád ugyan azzal az indokkal...

De amúgy is mit akarsz tudni?

A google világában már nem nagy cucc keresni a francia, német, svéd stb lapok között. Ha neked valami speciális újság kell akkor meg azt mondd és ne kijelentgesd hogy neked az újságok nagy része nem számít csak amit te fogadsz el...

2012. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A nyugat-európai újság nem speciális,tekintve hogy EU-tagok vagyunk. És nem kijelentgetek.
2012. szept. 4. 10:29
 8/11 A kérdező kommentje:

"Ha neked valami speciális újság kell akkor meg azt mondd "


Azt mondtam.

Nagyon okos ember lehetsz, mert már a kérdésben is azt mondtam, hogy a NY-EU-i érdekel.

2012. szept. 4. 10:30
 9/11 anonim ***** válasza:
2012. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, átolvasom.
2012. szept. 4. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!