Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tanév kezdés cigány kérdés...

Tanév kezdés cigány kérdés segicsetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 nap sulimba érkezet 1 cigány lány normális ember mert sztem mi is azok vagyunk téleg elég okos viselkedésével sem volt baly..Egész nap furán néztek rá a töbi lány akik nem cigányok..másnap megyek suliba örömel hisz legalább nem én vagyok 1 edül cigány már..Sajnos amit halotam az hihetetlen és nem tom hová teni ezt ..Sztem ez nem normális dolog ..A lányt aki érkezet kolégista volt és a töbi oszt tálytársam is..az nap koleszba bele kötötek..és csufálták a származása véget..ö pedig azonal értesitete az anyukáját hogy el akar onan meni jöjenek érte jöt is érte a családja ..Ugye a rosz fajta ember cigányok. egyböl piff puff lett volna az anyukája eböl is lácik normális család a kolesz vezetö tanárnak jelezte hogy mi történt mire az ö reakciolya is az volt fekete vagy mind a föld stb ..

ugye én is cigány vok .de ralytam nem lácik mert fehér börü vagyok kellemetlenül éreztem én máma magam..hogy iesmi hogy történhet ..A származásom sem szeretném letagadni hisz Cigány vagyok és normális családban élek. és büszke vagyok rá de ha elmondanám. akor engem is ki közösitenének..Nap mint nap elhangzik 1-1 oszt szavámbol utálom a cigányokat. Mi csináljak kérlek beneteket agyatok tanácsokat..

Hisz igen én vok cigány de sztem meg ök viselkednek Rosz cigány modjára..Hihetetlen hogy ez a demokrácia europai unios országok itt tartanak..Borzaszto ezt átélni..Ti valoszinü nem értitek meg csak bele gondoltok..De elszomorito ez az egész szituálcio és a lányt is nagyon sajnálom.


2012. szept. 5. 15:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Tanulj meg írni először.
2012. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi az anyanyelved?
2012. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Én téged sajnállak, hogy egyetlen mondatot nem tudtál helyesírási hiba nélkül leírni.
2012. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
magyar
2012. szept. 5. 15:56
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkodtam, hogy tudnék ennyire rosszul írni, akár szándékosan is, de nem hiszem.

Amúgy milyen tanácsot vársz tőlünk?

2012. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi. "Lácik."
2012. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
azt .hogy mit csináljak?elmondom kiközösitenek..ha nem ak megtagadom a származásom
2012. szept. 5. 16:02
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Könyörgöm. Rácizmus helyett tanulj inkább egy kis nyelvtant. Többre fogsz menni vele.
2012. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Ideje hogy elkezdődött a tanév, van még mit tanulnod helyesírásból.
2012. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Ez vagy kamu és leírja mekkora szemetek a magyarok.

Vagy tényleg igaz, de nem tehetsz semmit mert a fajtád tett érte, hogy utálja mindenki.

2012. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!