Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A rendszerváltás óta történt...

A rendszerváltás óta történt az országban antiszemitizmus miatti gyilkosság, valakinek a megtámadása. Stb. , azért mert zsidó vallású vagy származású?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok , hogy öltek-e meg zsidó embert xy okokból, hanem hogy a zsidósága miatt.
2012. szept. 13. 22:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
12%
Nem, mivelhogy a "nagy deklivárás" óta megváltozott a felfogás a szélsőséges szemitizmus ellentmondásával, azaz az antiszemituzmussal, ebből az következett hogy az ambivalens, autentikus vezetőket a származásuk miatt deportálták. Inkomponens szarkazmussal lehetne ezt feljegyezni akár egy pacifista novellát!
2012. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2012. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Az a kerdes, mit jelent "megtamadni". Gyilkossagrol nem tudok, de hogy negy-ot szelsojobbos (mindegy, hogy skeenhead, hungarista, stb) verekedni kezd valakivel, mert zsidonak nezik, az nem ritkasag.

Beszolasokrol meg ne is beszeljunk.

2012. szept. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Tökmindegy, ha zsidó az áldozat, úgyis rákenik, hogy emiatt.
2012. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Fibcsike ***** válasza:
9%
Nem,de igény lenne rá!
2012. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Volt egy válasz, amit nem igazán értek, miért töröltek. Szerintem nem volt rá ok.
2012. szept. 14. 15:52
 7/17 anonim ***** válasza:
Az enyémet pedig lepontozták nullára, pedig semmi olyat nem írtam, amiért ezt kellett volna. Ne keress itt rációt. :)
2012. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sebaj, én adok Neked kéz zöld pacsit :)
2012. szept. 14. 16:03
 9/17 anonim ***** válasza:
15%
Azt nem értem, hogy miért lettem lepontozva, amikor nekem van igazam. Senkit nem gyilkoltak meg e miatt a rendszerváltás óta. Arra a konklúzióra jutottam, hogy bizonyára csak egyetlen oka lehet ennek a reakciónak: Az, hogy igaz az, amit annak idején Szálasi mondott: "Egy zsidó számára nincs sértőbb, mint az igazság"
2012. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Azt nem értem, hogy miért lettem lepontozva, amikor nekem van igazam.

Akkor most jól megsértődtél.

2012. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!