Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ismeritek Szikszay Csaba...

Ismeritek Szikszay Csaba Áttörés programját? Véleményeket várok.

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 13:46
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én nem ismerem, nem is hallottam róla egy héttel ezelőttig. Ez egy nagy CSALÓ! A párom előrendelést adott le az új könyvére. Utána elfogadta a 7 napos ingyenes próbaklubtagságot. Ma jött az SMS, hogy levontak 7000 Ft-ot a számlámról. Nem értettük, mi történt. Aztán jött az e-mail, hogy gratulálunk, teljes értékű klubtag lettél. Írtunk választ, hogy nem is kértünk ilyet. Azt válaszoltak, hogy a próbaklubtagsággal állítólag elfogadtunk egy késleltetett fizetési szerződést. Nagyon vigyázzatok, ne essetek bele ugyanebbe a hibába! Apróbetűs rész modern verziója:egy hosszú videó végefelé eldugni egy nem teljesen egyértelmű mondatot. Vigyázzatok, mire mondtok igent egy ingyenes anyag elfogadásával!
2016. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zimmi válasza:
76%
Milyen alapon alkotsz véleményt,akit nem ismersz. Miért lenne csaló! Világosan,egyértelműen le van írva minden információ. Igenis hasznos,és hatékony a programja,könyve. Hihetetlen intellektuális,és tudatos emberek jöttek össze. Egy közösség,nagy család,kikkel programokat szervezünk. Munkassága az önmegvalósításban elakadt személyek részére is kiváló. Gondolatébresztő. Nem előadásokat tart. 4 napos tréning,ahol önmagad figyelheted meg,jatékos szituációs feladatokkal,melyet,kint az életbe alkalmazhatsz. Vakfoltokra mutat,melyekre nem gondoltál. Érzéseid lesznek. Szeretet,és könnyek is lehetnek. Ajánlom azoknak akik ítélkezés helyett, életükért tesznek!
2017. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is megjártam egy ilyen pénzlevonós dolgot, amit nem is értettem, de írtam neki, és vissza lett küldve nekem a pénz.

Azért a csalót nem mondanám.

2018. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!