Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti fel vagytok készülve az...

Ti fel vagytok készülve az utcai támadásokra? Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés
Az este egy utca belli nővel történt.Vásárolni volt a spárba és mikor kiért a parkolóba egyszer csak hallja valaki kiabálja tolvaj.Nem is gondolta hogy róla van szó egyszer csak kikapta a kezéből a táskáját egy cigány asszony és elindult a 6000ft értékű élelmiszerrel.Pillanatra meg illetődőt és utána sem mert csinálni semmit mert 5 méterrel arrébb két férfi várta a nőt.Akik szintén aszt játszották ki vannak akadva az eset miatt.Ezután egyszerűen elment a trió:).

2013. jan. 14. 09:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a gumilövedékes pisztoly jó megoldás lett volna.A gáz sprayvel le fúja a tolvajt akkor a két ürge meg kalapálja szerintem.Rendőrt is felesleges lett volna hívni utólag mert kis érték meg szerintem tuti nem oda járhatnak vásárolni különben nem merték volna meg csinálni.
2013. jan. 14. 09:30
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Sejtettem hogy nem a lengyel kisebbség volt.


A tipikus példa hogy 3-1 ellen ,ugyebár ez a cigányoknál hagyomány hogy 1 ember ellen több megy.

Mert valószínű ha a nő visszatámadt volna a cigányra akkor a másik kettő dögevő rátámadt volna.


Egyszerűen undorító amit művelnek.


Tartsunk népszavazást a deportálásukról!

2013. jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Oly jó lenne, ha a fővárost éltetők, a fővárost a mindenkori, abszolút legmagasabb piedesztálra helyezők, fővárosi létükre annyira büszkék is megszólalnának itt. Mert hát felteszem ott történt az eset..

Ha nem a környéken lakom, akkor távolról követem őket és belövöm melyik utcában lakhatnak, feljelentést teszek, legyen nyoma, persze vicc az egész, de azért ezt tenném. Ha a környéken laknék magamban anyáznék és elsomfordálnék:S Kancigányok ellen egymaga az ember..

2013. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gondolom a rendőrség nem csinált semmit...
2013. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Állítólag nem is tett feljelentést mivel aszt gondolta ilyen kis ügyet úgysem fognak nyomozni.
2013. jan. 14. 10:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Hol vannak a déká-fanok ilyenkor?
2013. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Ja , ilyenkor hol vannak a dékások meg a libamillások?

Hogy nekik csak a cigány az ember?Ja így már érthető.

Ez bizony rasszizmus.

2013. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kitéptem volna a tolvaj kezéből a táskámat,befutottam volna az üzletbe,majd azonnal hívtam,vagy hívattam volna a rendőrséget.
2013. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én kezemből nyilván nem próbálná egy tetves kivenni, ha meg a közelben vagyok, megpróbálom felborítani, én segítek. Más kérdés, hogy ha rám jön a másik két orc, az már baj, oda eléggé James Bondi mozdulatok kellenek.

Jól meg kell őket agyalni, azt ott hagyni az árokban, kell a francnak rendőr, úgy is engem szívatnának rasszista támadásra hivatkozva, azt 2 évig besittelnének.


Nincs igazság. A DK-s Millás köcsögöknek meg kívánom, járjanak így, az utána óbégassanak.

2013. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Már olyan módszerről is hallottam, hogy akik nem teszik el a blokkot a pénztárnál fizetés után, azt a cigány elteszi, majd egyszerűen elveszi a kosarat az illetőtől. Hiába hívsz rendőrt, a blokk a cigánynál van. A rendőr nem tehet semmit. Erre van eszük, a munkához persze nincs.


egy budapesti.

2013. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!