Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem telepítik ki a...

Miért nem telepítik ki a purdékat és miért nem hozatnak a helyükre kinn rekedt magyarokat? (Szlovákia, Ausztria, Románia. Stb. stb. )

Figyelt kérdés
így megoldódnának a cigány kérdések! amúgy szerintem a fél világ útálja a cigókat
2009. aug. 31. 10:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Egy biztos, ha minden ilyen családnál csak 1 (max.2) gyermek születne, nem lenne ilyen nagy gondban a társadalom (és talán ők sem). Egyébként szerencsétlenek nem tehetnek róla, hogy a világra jöttek, de a szüleik igen, akik halomra "csinálják" őket.


Minden tisztelem azé a roma családé, akik 1-2-őt vállalnak be, és próbálnak normálisan élni, vakolt, festett házban, rendezett portán. (mert ilyen is van, csak ritka).

2009. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
44%

Nem is lenne hülyeség:) De ez egy ilyen világ, a halva született ötleteké... Minden hül.yeség fontosabb mint pl ez.... De amúgy lehet sok kint rekedt magyar nem akarna hazajönni, nem tudom, de gondold el mekkora botrány lenne ha a kérdésed érvényt nyerne :D persze a purdék körében.... amúgy én lennék a legboldogabb ha kitoloncolnák őket :D


Sansenoy

2009. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
igazad van! én is becsülöm ezeket a cigányokat akik normálisan élnek! csak az a baj hogy ritka az ilyen
2009. aug. 31. 11:10
 4/28 A kérdező kommentje:
:D igen! de ezt úgy gondoltam hogy lenne 2 feltétele 1.: a rendes cigány nem lesz kitoloncolva 2.: kell a magyar beleegyezése a cseréhez:)
2009. aug. 31. 11:12
 5/28 anonim ***** válasza:
64%

Azért nem csinálják, mert ez egy baromság.


"Kitelepíteni a purdékat" - hova? Tudod, melyik országok stílusa egyébként az emberek ide-oda telepítése?

2009. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
A II.világháború után voltak ki-betelepítések,és rengeteg problémát jelentett.Az idetelepített erdélyiek,szlovákok nem tudtak beilleszkedni az őslakosok közé,és azok sem fogadták be őket.30-40 évnek kellett eltelni az asszimilálódáshoz.Más a kulturájuk,és a szolásaik,mint az itthoniaknak.Akkor katak házat,földet ( a kitelepített svábokét) kaptak mun kát,ma viszont semmit nem kapnának.Senki nem menne a cigánypurikba lakni,és nem tudnánk nekik munkát biztosítani.Arról már nem is beszélek,hogy hol fogadnák be a cigányokat?
2009. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
az is igaz... de várjál! a cigányok is más népek! ők meg pillanatok alatt úgy viselkedtek itt mint kullancs a macskán! amúgy nem nem tudom hogy melyik országnak a "szokása" a ki-be telepítgetés
2009. aug. 31. 11:28
 8/28 anonim ***** válasza:
28%
A kérdezőt szívesen kitelepíttetném valahova, talán megtanulná, milyen jó az ötlete.
2009. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
de ezt annyira ne vegyétek már komolyan! ez csak egy kis ember (Én) buta kérdése! csak elgondolkoztam ezen és föltettem ide hogy mi a véleményetek róla!
2009. aug. 31. 11:29
 10/28 A kérdező kommentje:
most mi a bajod?
2009. aug. 31. 11:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!