Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van kint a Székely...

Miért van kint a Székely zászló a Magyar önkormányzati épületeken?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre. Nem akarok vitát, nincs ellene semmi kifogásom, pusztán kíváncsi vagyok miért tették ki.
2013. máj. 10. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Nem tudom. Én múltkor ki akartam rakni az itteni önkormányzat épületére a szerb zászlót hogy ha romszi zászló lehet ez miért nem, de nem engedték. Nem tom miért :(
2013. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
Aznak Székelykáposzta volt az ebéd és megköszönték a szakácsnak.
2013. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
jelképesen így támogatják a székely autonómia törekvéseket ha jól tudom.
2013. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Mi legyen kint? A japán zászló?
2013. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

#3


Tudtommal semmilyen törekvés nincs csak pénzt akar a romszi fidesz magénak. Amúgy meg ne támogasson a helyi önkormányzat semmi külföldi baromságot a nevemben.

2013. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes a liberálisok felfogása.. a külföldre szakadt magyarok "románok" és senkit se érdekel, semmi közünk hozzá. de ha ide jön bármilyen sárgaarabzsidóniggercigány koktél akkor nagy becsben van tartva és légy a testvérünk..
2013. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A94Zs05olt06 válasza:
100%

A teljes igazság az ügyben az, hogy olyan kisebbségi jogokat akart területi határok újrarajzolásával megszüntetni a Román Kormány, amelyre a Magyarországon levő Önkormányzatok legnagyobb része úgy reagált, hogy kitették a Székely zászlót! Bár azóta részben visszakozott a Román Kabinet bizonyos magyarországi önkormányzatokról viszont még mindig nem vették le a Székely zászlót.


Bár ha már a zászlóknál tartunk, én hiányolom, hogy sem a Vajdaság zászlója, sem pedig Kárpátalja zászlaját nem tette ki egy önkormányzat sem.


A Szerb zászlós megjegyzés kicsit nonszensz, mivel a Szerb zászló egy nemzeti lobogó, míg az Erdélyi Zászló "csak" egy regionális zászló.

2013. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!