Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért csak a fehér ember...

Miért csak a fehér ember lehet rasszista, fajgyűlölő?

Figyelt kérdés

Szerintem, a feketék (beleértve a barnákat azaz a cigányokat) sokkal jobban tudnak gyűlölködni.

Például ha egy fehér férfi összeházasodik egy fekete nővel akkor Afrikában akár meg is gyilkolják a férjet, más helyeken pedig csak erős gyűlölet van vagy akár ott is megölik (pl. Amerika)

De ha én azt mondom,hogy nem helyes az,hogy egy fekete férfi fehér nővel van ,na akkor én egy rasszista fajgyűlölő és minden gyűlöletet megtestesítő emberré válok.

Vagy az nem baj,hogy a romák gádzsóznak meg parasztoznak, és tettlegességig fajul a gyűlöletük egy fehér (magyar) ellen, de mikor valaki csak fel merészel szólalni a romák ellen akkor olyan botrány lesz, hát még ha tettlegességig menne a dolog.

Persze a magyarok ellen elkövetett bűncselekményeket azzal magyarázzák,hogy a cigány nem fogja kirabolni,megveri a saját vérét.

De akkor miért baj az,hogy én cigánybűnözésről beszélek?Persze hogy nem fogom a saját véremet szidni!(azaz a magyar bűnelkövetőket akiket egyébként ugyan úgy elítélek mint a cigánybűnözőket) Nem?

Nem az a válasz a kérdésre,hogy liberalizmus, hiszen mikor elhangzott az a kijelentés,hogy a cigányok egy része állat és azok ne legyenek, akkor sokan fel voltak háborodva ezen az oldalon is, de most meg majd jön a sok válasz,hogy ez a liberalizmus meg stb...hát nem!Mert ti is ugyan úgy felháborodtok az ilyeneken, és mégsem valljátok magatokat liberálisnak.

Bár sejtem,hogy inkább a cigányokat pártolták sokan mintsem a Fideszt, és ezét nem tetszett sokaknak, mert egy Fideszes mondta, de ez is nevetséges, hogy szidjátok a cigányokat aztán meg melléjük álltok mert nem tetszik az adott politikai párt...


Azt pedig nem értem,hogy miért nem lehet ilyen kérdést kiírni, gondolom ez is törölve lesz valami mondvacsinált indokkal, de akkor hol kaphatok választ ha nem itt?


2013. jún. 2. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Én úgy látom, hogy kicsit túlzásba vitték ezt a jogvédelmet. Amikor cigány az áldozat, azt egyből "felfújják", de a bűnelkövetőknél már nem számít a származás, mert az rasszizmus.


Az is vicc, hogy az Amnesty International /nem mintha adni kéne a véleményére/ még most is a több évvel ezelőtti romagyilkosságokat hozza fel, és ebből következtet arra, hogy az országban növekszik a rasszizmus... Szerintem ezt az esetet még 30 év múlva is emlegetni fogják a "jogvédők", mert kb. ez az egyetlen komoly eset, amit a cigányok ellen követnek el.


Fordítva persze havonta lehetne egy esetet felhozni, de az nem számít, mert csak a kisebbség "érdeke" számít.

2013. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem csak a fehér lehet.

Magyarországon is ítéltek már el cigányokat rasszizmus vádjával, nem is 1 ilyen eset volt.

[link]

[link]


Máshol is sok ilyen van, a legsúlyosabb talán az volt amikor UK-ben egy fekete minden előzmény nélkül meggyilkolt egy 10 év körüli gyereket csak azért mert fehér volt.

2013. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 intrepid ***** válasza:
39%
A megélhetési bűnözésről már régóta beszélnek. Csak arról nem, hogy szinte mesterségesen szaporítják a fajtájukat, a segélyezési rendszerükkel. Minnél több purdé, annál több pénz. Na itt a baj.
2013. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Mert egyes emberek rosszul értelmezik a liberalizmus ,ahogy ők értelmezik az a teljes agyhallal egyenlő.


Mai liberálisok:A többség társadalom rossz , gonosz , kirekesztő , rasszista.


Ezt a szélsőséges kisebbségvédelmet is ők támogatják.


Egyszerű:Az ilyen kisebbségvédő szervezetektől meg kell vonni az állami támogatást ,külföldi finanszírozás esetén korlátozni őket és akár nemzetbiztonsági kockázatként kezelni őket.

2013. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
agyhalállal*
2013. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert a világ vezetői azt mondták.

Egyébként nekem se esik jól, ha eleresztenek egy "büdös magyar" mondatot.

2013. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

"Például ha egy fehér férfi összeházasodik egy fekete nővel akkor Afrikában akár meg is gyilkolják a férjet, más helyeken pedig csak erős gyűlölet van vagy akár ott is megölik (pl. Amerika) "


Gondolom ezt mind tapasztalatból mondod, mert mindkét kontinensen sokat éltél? Valahogy engem egyszer se próbáltak a gonosz afrikai bantunégerek megenni a 3 régióbeli utazásom alatt, de te biztosan jobban tudod a panelből a kurucot olvasva.


Amúgy senki nem mondja, hogy a rasszizmus csak a fehéreké. De tény, hogy ahhoz, hogy a rasszizmus szignifikánsan materializálódhasson az is szükséges, hogy a rasszista fél erőfölényben legyen, mert attól még, hogy rám valami ismeretlen cigány halált kíván, én az életben nem fogok vele találkozni még és sosem fogok erről tudni.


Ez a gazdasági, politikai, stb. erőfölény fehérekre igaz a legtöbb esetben, de korántsem kizárólagosan.


Mondjuk nem tudom minek próbálok értelmes választ adni, amikor látszik a fogalmazásodon, hogy csak büdöscigózni akarsz.

2013. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 The Evil Twin ***** válasza:
35%
Soha senki nem mondta, hogy csak fehér ember lehet rasszista. Magyarországon is ítéltek már el kisebbségieket rasszista bűncselekmények miatt, és máshol is.
2013. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Ezt a kajli dumát:)

Úgy küzd az egyenlőségért, hogy még nagyobb szakadékot képez a csoportok között.

Főleg nevetséges "erőfölényről" beszélni úgy, hogy van egy falu, ahol a lakosság 90% cigány.

Nevetséges, de hát mit vártunk egy balostól?

2013. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Gondolom ezt mind tapasztalatból mondod, mert mindkét kontinensen sokat éltél? Valahogy engem egyszer se próbáltak a gonosz afrikai bantunégerek megenni a 3 régióbeli utazásom alatt, de te biztosan jobban tudod a panelből a kurucot olvasva."


Nyilván egy fekete nővel az oldaladon jártad be ezeket a kontinenseket nem?Ja nem?!Olvasd már el még egyszer amit leírtam...

Kurucot pedig nem olvasok mert csak felidegesít, arra pedig itt vannak a magadfajták.

Ezek mind a tv-ből származó információk, s hogy miért hinnék a tv-nek?Inkább az a kérdés,hogy neked miért hinnék?

Mondjuk nem tudom minek írok neked amikor látszik a fogalmazásodon, hogy csak okoskodni meg kötekedni akarsz.


Mellesleg pont a büdöscigózást akarom elkerülni mert akkor nagy eséllyel törlik a kérdést.

2013. jún. 2. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!