Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lényegében Romániának, vagy...

Lényegében Romániának, vagy Magyarországnak rosszabb a megítélése külföldön?

Figyelt kérdés
Általánosan melyik népet utálják jobban?
2013. jún. 16. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy tévhitben élsz velünk magyarokkal kapcsolatban.Én Ausztriában dolgozom és szeretik a magyar munkaerőt,több ezer embert megkérdeztek és mondták hogy a magyarokat látják a külföldiek közül szívesebben.Ha lesz időm elő is keresem a riportot.Nem kell ennyire pesszimistának lenni.Amúgy nekünk jobb a megítélésünk.
2013. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
A világ értelmesebb felében nem létezik az a fajta utálat és gyűlölet, ami Magyarországon.
2013. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

"A világ értelmesebb felében nem létezik az a fajta utálat és gyűlölet, ami Magyarországon."


Nem-e?

Ismersz franciákat?

Épp olyanok , mint mi.

2013. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Franciák olyanok mint mi? ez erősen túlzó ....

Ott még azt se tudják elfogadni, aki franciául beszél hozzájuk ... Itthon ha egy külföldi magyarul igyekszik, annak megadnak mindent!

Spanyoloknál olaszoknál a legnagyobb kisebbséget a románok teszik ki ... közel 1 -1 millió fővel szóval biztos vannak ellenérzések velük szembe pláne, hogy válság van és 25% munkanélküliség!

2013. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyugaton eléggé egy kalap alá vesznek minket a románokkal, szóval nincs a megítélés terén nagy különbség.
2013. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen a franciák érzékenyek a nyelvükre ,de én hamar megtaláltam velük az összhangot és a hasonlóságot.

Politizálásnál is gyakran előhozzák a bevándorlókat meg a cigányokat , hogy mennyire nem szeretik őket és féltik az országukat tőlük.

2013. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Angolokkal vagy németekkel , svédekkel szerintem nem tudnék így elbeszélgetni ilyen témáról mert félelmetesen polkorrektek és sötétek.
2013. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Abban lehet igazság, h a franciák olyanok, mint mi. Ők is túlságosan toleránsak, és beengedik az afrikai aljanépeket, akik majd az ország vesztét okozzák.
2013. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóan rossz. Országtól függ
2013. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Akik Magyarországon leginkább gyűlölködnek, azok a libsik. Ők gyűlölik azt, aki büszkének merészel lenni arra, h magyar.

Na és ezek szerint azok nyitottak értelmileg, akik egyetemi orgiákon buzulnak? Jó tudni, én vhogy nem szeretnék ennyire nyitott lenni :D

2013. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!