Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Nyilaskereszt a számítógépek...

A Nyilaskereszt a számítógépeken, telefonokon az áthelyezés/mozgatás jele. Ott szabad?

Figyelt kérdés

[link]

Csak a zöld színű nyilaskerezst számít nyilaskeresztnek?

Ez engedélyezve van?



2013. jún. 16. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A windows amerikai cucc.
2013. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Ha felvennék egy ilyen póló-t hivatkozhatnék arra, hogy ez a jelkép windowson/androidon van?
2013. jún. 16. 18:31
 3/11 tetro ***** válasza:
68%
Minek kell felvenni olyat, amiért aztán mentegetőznöd kell? Ez valami szívügy nálad?
2013. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mert tetszik.

Nem az én ötletem volt, hogy mentegetőzni kelljen miatta...

2013. jún. 16. 18:39
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Viszont tudod hogy majd mentegetőznöd kell miatta és mivel tudod így szerintem te csak polgárpukkasztás gyanánt akarnád hordani (vagy mert mazochista vagy, esetleg mindkettő). De majd amikor levetetik veled akkor fel fogsz háborodni pedig tudtad hogy ez lesz...
2013. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy teljes kurzorkészletet raksz a pólódra, abba nem köthetnek bele:


[link]


:)

2013. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Polgárpukkasztó akármi lehet, nézőpont kérdése.

Ezekre hivatkozva szeretném kimagyarázni.

Ha emiatt perelnék, mivel magyarországon is használjuk nap mint nap mi lenne? Módosítana az AB mint a Heinekenes vörös csillag esetében? Vagy csak kinevetnének és mégis hordhatnám?

2013. jún. 16. 19:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tanuljátok meg, emberek, hogy önkényuralmi jelkép használata csak akkor büntetendő, ha nyilvánvalóan a mögötte lévő ideológiát terjeszti vele az illető? És azt is ideje lenne felfogni, hogy a bírók, akik a büntetést kiszabják, nem gépek, tudnak mérlegelni ítélet előtt. Épp ezért nem büntetik a horogkeresztes szórólapot osztogató jógásokat például.
2013. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Rakj mellé egy microsoft logót is, úgy már tuti nem érthető félre. ;)
2013. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 rémuralom ***** válasza:
Ja, meg a Descartes-féle koordinátarendszer is...
2013. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!