Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Magyarok meddig tűrik meg...

A Magyarok meddig tűrik meg még a cigányokat?

Figyelt kérdés

Gondolom jelentenek a moderátornak. De ezeket meddig tűrik ?


Verés

Rablás

Lopás

És még stb.



2013. júl. 5. 20:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Most már inkább az a kérdés, hogy a cigányok meddig tűrik még a magyarokat?
2013. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
9%

Inkább az a kérdés, hogy a cigányok meddig tűrik ezeket?


- diszkrimináció

- kirekesztés

- faji alapú gyilkosságok

2013. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
nekem még nem volt rossz tapasztalatom cigányokkal. eleve nem minden cigány egyforma. engem nem vertek meg, szerintem nagyon sokakat, akiket mondjuk megvernek, nem véletlen.(kivéve persze a nyugdíjas mamikat borsodban, mert az valóban szörnyű). azonban kollektíven elítélni a cigányságot, az rasszizmus. igenis vannak tisztességes cigányok, az általánosítás rossz útra vezet.
2013. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
3 as én toleráns voltam...2 éve itt lakom...és teroorr roma van
2013. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%

Felénk is sok roma van, de nem terrorizálnak senkit. A legtöbbjükkel nincs semmi baj.

Nem lehet általánosítani.

2013. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Elmondom mi a gond...

Ha baj van, perceken ott tud teremni 50 százkilós kancigány...

ezzel szemben a magyarok nemigen fognak össze... sőt, sokan egyenesen rasszizmusnak tartják ha csinálnánk valamit ellene, hiszen mindenkihez kell alkalmoazkodnunk, csak hozzánk ha nem akar alkalmazkodni semmi az természetes... vagy hogy is van ez? :D

2013. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 aspikami ***** válasza:
79%
3# Te hol élsz? Költözz már le, csak 1 hónapra Szabolcsba vagy Borsodba, egyből lesz jópár rossz élményed velük. Tudom, hogy vannak normálisabbak, de 1000-ből ha 1. Ráadásul nekik már több joguk van a MI országunkban mint nekik! Aki pedig védi őket, szerintem csak képen látott cigányt.
2013. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Mi van akkor, ha már nem tűrik? Ez a valódi kérdés.
2013. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van mindkettő utólsó válaszolónak! Főleg az uccsónak! Én kiálltam idáig igazamért- de nem bírok el 10 gyerek 20 asszonny.3 kancigánnyal! Nekem is van cigány rokonom.de ezek ősemberek! Falkáznak.már a 3 éves bejön hozzánk,üres kézzel,nem távozik
2013. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 aspikami ***** válasza:
100%
8-as vagyok, Elírtam *nekünk
2013. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!