Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért törlik az Origo oldalon...

Miért törlik az Origo oldalon azokat a hozzászólásokat, amikben nem szídjuk trágár módon az Orbánt vagy a fideszt?

Figyelt kérdés

egyik ismerősőm ma jelezte nekem, amit már én is tapasztaltam korábban. Az Origo híroldalon nem először történt meg, hogy hozzászóltam egy cikhez, teljesen normális szolid hangnemben, és pár perc múlva töröték. Utána megint és megint. A többiek meg trágár szavakkal illetek mindent és mindenkit, azt meghagyták.


ma jelezte az ismerősöm, ha vele ma kétszer megtörtént, pedig csak egy két mondatot írt, de senkit nem szídott.


tudom, hogy az Origo baloldalas hírportál.


Köszönöm a válaszokat.



2013. júl. 11. 17:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ja, egyébként igen, témába vágott. Másképp nem is tudnánk hozzászólni.
2013. júl. 11. 18:42
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
Az origón szinte minden hozzászólást törölnek, ami nem egyezik az ő véleményükkel. Néha mutatóba meghagynak egyet-kettőt, de csak a látszat kedvéért.
2013. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én addig nem értettem, hogy miért csak a baloldal ilyen aktív az origós hozzászólásokban. Úgy tűnik mintha mindenki elégedetlen lenne a kormány teljesítményével. Közben meg a közvéleményi kutatások teljesen mást igazolnak. Gondoltam itt az idő cselekedni, és hozzá szóltam két témához. Tárgyilagos voltam és mivel alapban sem stílusom a trágár beszéd itt sem tettem. Mind a kettőt törölték...
2013. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!