Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek miért tartják...

Az emberek miért tartják fontosnak, hogy megosszák azt, hogy ők el mennek vagy el fognak menni ebből az országból?

Figyelt kérdés

Gyakran látok ezen az oldalon is olyan kérdéseket,hogy hamarosan indulunk ebből a szar országból, vagy én hamarosan elmegyek, vagy éppen valami bűncselekmény miatt azt írja hogy már tudja ,hogy miért költözött el ebből az országból.

Ezzel mit akarnak?Hogy sajnáljuk őket és tartsuk vissza attól,hogy itt hagyjanak bennünket?Vagy éppen ellenkezőleg, és azt akarják,hogy irigykedjünk?Vagy miért kell ezt fűvel fával megosztani?

Én nem akarok elmenni és leszarom ha valaki elmegy, nem érdekel, az ő dolga.

De ő miért akarja,hogy engem érdekeljen?Aztán meg mikor átvágják külföldön és mindene odaveszik akkor szépen visszasunnyog ebbe a szar országba amit korábban mindennek elhordott.

Nem gondolnak arra,hogy máshol sem biztos hogy jobb?Ez annyira 50-50, vagy jó lesz ott és jól élek, vagy még rosszabbul járnak külföldön.


2013. szept. 7. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
38%
nem tud miért feltűnösködnek itt mindenesetre én ki nem állhatom őket
2013. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!