Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A meleg felvonuláson miért...

A meleg felvonuláson miért vonulnak fel a melegek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 00:02
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
72%

Mert a felvonulásnak ez a lényege:)

Komolyabbra fordítva a szót, feltehetőleg azért, hogy észrevegye mindenki, hogy ők is itt vannak és fogadják el őket.Bár erre az tudna jól válaszolni, aki részt vesz ezeken.

2008. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%

Na ugy látom már irt egy homo..

te szerencsétlen. szerintem egyetlen normális ép eszű embernek sem tetszik, hogy a buzik járják a várost, buliznak, üvöltöznek, hergelik az embereket, homokos szexuális szokásaikat bemutatják stb!

Ha valaki buzi akkor legyen buzi, de ez egy erősen nagy túlzás, hogy ők vonulgassanak itt a városon keresztül ráadásul ilyen formában ahogyan azt teszik!

Én egyáltalán nem fogom sajnálni azt a meleget, aki vonul, és meghajítják paradicsommal vagy ilyesmivel, mert szerintem meg is érdemli! Lehetne menni nekik meleg bárban meg mitomén hová, vannak nekik kijelölt helyek, akkor nem értem mért kell idegesíteni az embereket, mikor láthatóan nagy az ellenállás????


Felső soraimból gondolom kiderült hogy én nem fogok menni egyik oldalra sem, de amit a meleg "barátaink" tesznek azt elítélem és gusztustalannak tartom !!!

2008. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%

bocs, nem az előttem hozzászólóra irtam.

előbb még volt egy hozzászolás amit egy homokos írt, de úgy látom törölték és mire megirtam a hozzászolásomat már másik van helyette :)

szóval BOCSI :)

2008. júl. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
és mit kapok érte ha megdobálom őket paradicsommal vagy esetleg kutyapiszokkal?...a paradicsom drágaXD minek vonulnak oké hogy homók de énse vonulok hogy hé hetero vagyok...
2008. júl. 4. 00:16
 5/30 anonim válasza:
85%
Első válaszoló vagyok, lány és hetero, amúgy semmi gond:)
2008. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%

Ez a divat, azt kapják fel, aki más mint a többi normális ember! :(

Paradicsom dobálás = én úgy tudom a szabad véleménnyilvánitáshoz tartozik így nem büntethetnek meg érte. Bár szerintem felesleges ...

2008. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
95%
miért ne? engem nem zavarnak. nem kötelező ott lenni, a dobálózással meg mit érsz el? semmit, azon kívül hogy mindenkivel tudatod hogy egy bunkó paraszt vagy.
2008. júl. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
Azért, hogy felhívják magukra a figyelmet. Mindig arról papolnak, hogy fogadjuk el őket is. Ezzel a parádézással, pont az ellenkezőjét érik el. Ott vannak a média minden formájában, ez a felvonulás már igazán nem hiányzik senkinek. Viszont sírhat a szájuk liberális buzi politikusoknak, hogy lám a szegény köcsögöket dobálják, szidják, a Dunába dobnák. Így harcolnak ki minél több jogot maguknak, meg pozitív diszkriminációt. Ha rajtam múlna, biztos, hogy nem házasodhatnának, meg gyereket sem fogadhatnának örökbe. De sajnos efelé tartunk. Mindenkinek több joga lesz lassan, mint a hetero fehér embernek. Köszönve a fene nagy liberalizmusnak. Egyszer majd talán eltörlik mind a negatív, mind a pozitív diszkriminációt, ha szerencsénk lesz.
2008. júl. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
42%
Nem több jogot akarnak mint a heterok, hanem éppen annyit, mert ez nekik is járna.
2008. júl. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%

emlékezés.


[link]

2008. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!