Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tarlós tényleg azért kezdte...

Tarlós tényleg azért kezdte ki Vitézyt, mert most jött rá, hogy meleg és emiatt nem tűri a BKK-nál?

Figyelt kérdés

szerintetek mi a fene történik?


tény ami tény, elég átlátszó zöldségeket beszél az ellene szóló érveket illetően, szal hajlamos vagyok elhinni, de netán vki tudja is pontosan?



2013. dec. 1. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vitézy nemcsak meleg, hanem tök hülye is. Elsősorban.
2013. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jó hát nem egy lángész, de azért még az MSZP alatt jobb húzásai voltak sztem
2013. dec. 1. 18:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az MSZP alatt Vitézy és a BKK még nem létezett! Orbán "alapította"a BKK-t, azért hogy az unokaöccsének legyen vezérigazgatói állása.

Azt nem tudom, hogy meleg-e, de hogy nem ért ahhoz, amit csinál és sík hülye, igen.

2013. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért mert Tarlós befolyását gyengíti, talán a helyére is szánják később, ezért leakarja törölni a föld színéről. Más nemigazán számít.
2013. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző kettővel, az ifjú kizárólag rokoni okon van ott, és Tarlós konkurenciának tekinti. Annyival megtoldanám, hogy Tarlós se a lángeszéről ismert.
2013. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

na igen, tarlós nyilatkozatait se tudom sokáig hallgatni, mert igen sok mondatának nem találom az értelmét.

erre a konkurencia-dologra nem gondoltam, a rokoni szálakat ismerem, na meg a melegségéről is elég híres egyes körökben :)

a többit pedig megtudtam most :) kösz

2013. dec. 1. 23:16
 7/11 A kérdező kommentje:

de hogy mi?

konkrétan miben konkurencia neki a Vitézy? oké, jó kapcsolatai vannak, de azért főpolgmester az életbe se lesz sztem. nem?

2013. dec. 6. 07:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért Dávidkának ránézésre is van baja. Engem speciel nem érdekel, hogy meleg, de sok embertől azt hallani, hogy alkalmatlan (vélemenyek)
2013. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hát nézd, én ezt nemtom megítélni, de azt igen h nem egy túl szimpi figura ...

mondjuk nekem eleve hányingerem van az olyanoktól, akik agresszíven nyomják a nagykeresztény szöveget és felső szinten művelik a s..nyalást (éppen ahova aktuálisan kell), nyilvánosan még mocskos bu...ik is, közben meg homlokegyenest ellenkező életet él, és legalábbis értesüléseim szerint valami kissráca van ... uhh kemény a helyzet :)


Úgyh nálam már itt elvágta magát, és én személy szeint meg mernék esküdni h Tarlós a sok eszével most jött rá az egészre, aztán íme itt az eredmény is, mert Dávidka hülyesége nem igazán újdonság, tehát emiatt már korábban is kikezdhette volna ... csak hát úgy látszik, apuka keze eddig ért csak el.

2013. dec. 13. 07:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Meleg, félzsidó, ránézésre enyhén degenerált, buta mint a tök, de ROKON. Ennyi az egész.
2014. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!