Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen embernek nézitek azt...

Milyen embernek nézitek azt az embert aki nem megy el szavazni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 19:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Elszomorodott,kiégett.
2014. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%

Ha a szavazástól BÁRMI megváltozna, azonnal betiltanák...


Aki ezzel tisztában van, az joggal nem megy szavazni.

2014. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1-es.

Nem igaz az,hogy elszomorodott,kiégett,ha pont vidám optimista az az ember csak nem megy el szavazni,mert nem foglalkozik ilyen hülyeségekkel ugyanis most ebben a pillanatban el van döntve,hogy ki nyerje meg,csak kábítják a népet.

Szval affelől az az ember lehet rendes szerintem nemde?!

2014. ápr. 5. 19:27
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem érdekli sem a saját, sem a gyermekei jövője. Az meg nem igaz, hogy a választáson nem múlik semmi. 40 éves vagyok, ez a 7.választás, amin szavazok. Sosem volt mindegy, ki ül a kormányrúdnál.
2014. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha az a fontos neked, hogy rendes lehetsz-e, hát igen, rendes ettől még lehetsz.
2014. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%
jaó munkásembör
2014. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Semmilyennek.
2014. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ugyanolyannak mint aki elmegy szavazni.Legjobb barátom sem megy,mondjuk ő az év 365 napjából kb.30-at van Magyarországon.xD
2014. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én nem megyek szavazni minek?Ez lenne az első szavazásom de olyan sok jó történt velünk hogy semmi akkor miért menjek el sőt én nem is fogok itt élni mert soha nem lesz semmim a 60 ezer forintos fizetés mellet persze gyurcsány meg a többi jól elvannak a több milliós fizetésükkel akik meg Dolgoznak sz*rér h*gyért azok meg sz*vnak tesómék 1 éve vannak kint nem fognak hazajönni olyan jól élnek az ÁTLAGfizetésből nem úgy mint itt mikor lenne itt házam sose szóval én nem megyek szavazni nekem nem itt lesz a jövőm pedig sajnálok is elmenni de muszáj.
2014. ápr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#2, ez egy nagyon szellemes poén, amikor először találkozik vele az ember, de szó szerint értelmezve rettentő ostoba demagógia. Hasonlít a helyzetünkre, tényleg sok embernek kéne okosan szavazni, hogy legalább a lehetőség meglegyen "valami újra" "ami nem ilyen", és tényleg nem tudjuk, pontosan mi sikeredne belőle. De nincs valódi mentség arra, hogy eldobod ezt a kicsi lehetőséget is magadtól, főleg ilyen sorsdöntő pillanatban. Ha nem tudod, miről beszélek, tájékozódj! Tudsz magyarul, van google. Időt kell szánni rá.
2014. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!