Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1571/1938 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ilyen bonyolult lenne ezt megérteni?
2016. júl. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1572/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Mint látom elég bonyolult...egyeseknek.

Ha tényleg ilyen hasonlatokból jobban meg lehet érteni akkor kibontom részletesen a sörös hasonlatodat.

Igen végigjártam minden kocsmát,mindenhová a sörgyárakból szállították a sört.Ezért végigjártam a sörgyárakat...és mindenhol ugyanazt a gyártási folyamatot találtam.A recept persze mindenhol más,a "titkos összetevők".Hmmm...

Summa:

Szabadenergia nincs,de ezt nem is kell újra és újra elmagyaráznom ugye?

2016. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1573/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi!

Sokminden nincs még felfedezve!A lehetetlent próbáltuk megcsinálni és rá kellett jönni hogy az sajnos lehetetlen.

Ez a tudás felhasználható az "átléphetetlen" határokon belül.

2016. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1574/1938 anonim ***** válasza:
100%

Józsi elment nyaralni.

Rendben van idegen1,meggyőztél.Így már nem is annyira bonyolult.Nincs többlet energia hiszen végigjártad a hadak útját,felfedezted a felfedezni valót.Rájöttél te személyesen a felfedezhetetlenre.Nem csak Brüsszel de és is megértem, pedig nem is mondtad jó hangosan a semmit.Ami tényszerűen speciális, valójában marginális szellemi maszturbáció.Így okafogyott a kérdés is,miszerint:

"Mi a helyzet hívők?

Nagyon eltűntetek.Ennyi idő alatt illene valamit felmutatni!

Vagy esetleg nincs is mit?...

...nna ezért szűnhetett meg a K-fórum is.

Mert NINCS reális alapja."

2016. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1575/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

IGEN végigjártam...Ezt sajna Neked is végig kell járnod.

Akkor fogod tudni eldönteni csak:Hogy Miben,kinek,mit, HISZEL el.Amig ez a pont nem jön el addig ügyefogyott a kérdés/is/.Okafogyott számodra csak később lesz...

Mindegy.Meddő vitának értelmét még mindig nem látom.

2016. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1576/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Igyál inkább egy sört!

Egészségedre!

2016. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1577/1938 anonim ***** válasza:
100%

Kiben hiszek? Magamban.Láttam amit láttam,van amim van.


"Meddő vitának értelmét még mindig nem látom."


Nem még mindig,hanem sosem volt és sosem lesz.Többek között ez az egyik oka a nagyra törő fórum megszűnésének,igazad van.Az embereknek hirtelen kell minden.Csak most csak ma,mert megérdemlik.


Ittam egy sört,meg kettőt.Igyál TE is,egészségedre!

2016. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1578/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

"Az embereknek hirtelen kell minden.Csak most csak ma,mert megérdemlik."

Hát hogy megérdemlik vagy sem...az egy másik kérdés.

Az tény,hogy:Rövid az (ember)élet.

Az is tény,hogy évszázadok teltek el és még nem sikerült senkinek sem a lehetetlent feltalálni!

Úgyhogy ez nem idő kérdése.Sem hirtelen,sem évmilliók múlva.

Mivel az idő korlátozott,egy kis idő alatt be kell látni,hogy mi az ami lehetséges...és mi az ami NEM.

Elfogultság és minden külső befolyás nélkül.

Egészségedre!

2016. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1579/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Az tény,hogy:Rövid az (ember)élet."


Ez igaz,de mihez képest (mindig mindenhol és mindenben ez a kérdés).Ha azt nézem,hogy ezt a sok tárkonyfejű (másképp írnám de a cenzor nem engedi) idióta semmirekellő embert aki csak s....ik meg h....ik meg örül neki ha megbakker mindenkit,vagy valakit (vagy őt valaki) és ennyi az élet oszt spassz, el kell viselnem, akkor "ez" is bőven sok.


"Az is tény,hogy évszázadok teltek el és még nem sikerült senkinek sem a lehetetlent feltalálni!"

:-)

Na ja.


"Elfogultság és minden külső befolyás nélkül."

Arra jöttem rá,hogy a lónak a lába között himbálódzó a p.....a mindenkinek,oszt csókolom.nemhogy bemutatni valamit.


Egészségedre!

2016. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1580/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Arra jöttem rá,hogy a lónak a lába között himbálódzó a p.....a mindenkinek,oszt csókolom.nemhogy bemutatni valamit.

...A lónak a nemi szervére gondoltál?Olyat már láttak,vagy láthatja az akit az érdekel.

Bemutatni azt kéne amit még nem látott senki éppen ezért érdekes.Olyat kell mutatni amit még nem fedezett fel senki...

Sok lehetőség van:1-Bemutatod és ha jó akkor ellopják az ötletedet.

2-Bemutatod és ha nem olyan jó akkor jól megkritizálják.

3-Nem mutatod meg a világnak...felhasználod és titokban terjeszted/ha jól működik/

4-Bemutatókat tartasz és felhasználod amikor már Te biztosan tudod,hogy miért is NEM működik.

5-Soha ne hazudj magadnak.

Ha megsértődsz akkor sem lesz többletenergia...

Ha hiszel benne akkor sem.

2016. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!