Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kinek célja a melegek és a...

Kinek célja a melegek és a kisebbség térnyerése?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert úgy látom ezt tudatosan csinálják. Mindenhol ezeket tolják előre, ezeken van a figyelem. Kérdésem ez mire jó? A normális embereket szorítják így háttérbe, és már minden ez a két csoportot megkérdőjelező ember automatikusan ezen emberek ellen lesz, nem lesz elfogadó. Pedig ez hülyeség, mert az átlag embert különösebben nem érdekli a két téma, ha nincs folyton az orra alá tolva, illetve a két csoport nem viselkedik kihívóan.

2014. máj. 11. 15:23
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
17%
Érdekes, én egy 600 fős cégnél dolgozom, egy cigó se dolgozik nálunk, és egy olyan meleg sem, akin látszódna, hogy az. A baráti körömben sincs se meleg, se cigó akit tolnának előre. Muti már, hogy hol tolják a buzeránsokat meg a cigókat... hol? Munkahelyeken? Vagy az utcán az arcodba tolják?
2014. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
55%

Én meleg vagyok, és normális, a dumád sértő és kirekesztő számomra.

Te semmilyen kisebbséghez nem tartozol (vegetáriánus, kutyatartó, zsidó, biciklis stb.)? Ha igen, akkor téged zavar az, hogy ha a te kisebbségedet védi valaki? És ha szembeállítanak más, "normális" emberekkel, mondván, hogy te abnormális vagy, mert biciklizel, városban kutyát tartasz vagy tökömtuggya?

2014. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
76%
Mármint a médiára gondolt...
2014. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
66%
Kisebbséghez hogy tartozik ide a kutyatartó,biciklis?(nem kevés bicikliző ember can.... )
2014. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
31%
Akik belőlük élnek. "Jogvédő" szervezetek, balliberális értelmiségek, média. Mivel a térnyerésük folymatos konfliktust okoz, a konfliktusokból be lehet "bizonyítani" mennyire rasszista,homofób,elnyomó társadalom a mienk és értelmet nyer a munkájuk. Ekkor jönnek ők, hogy ezért többet kell őket szerepeltetni, mert akkor nagyon jó lesz nekünk. De ezzel megint csak konfliktust generálnak, ami megint egy hónapra elegendő betevőt jelent nekik. És ez így megy hónapról, hónapra.
2014. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
20%
ők is kisebbségek, akiket anyáznak egy csomóan...mert a "rohadt biciklisek nem ismerik a KRESZ-t stb"...
2014. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Igen, a médiára gondoltam, kisebbség alatt meg nem csak a cigányokra.


Ez meg amit leírtam, alapvetően nem sértő, csak már minden az, semmit sem lehet mondani. Túl van pörgetve, csak nem tudom miért.


Az egyedüli gondok a kisebbségek. Akárhol voltam, mindig ez derült ki. Mondtad a vegetáriánust. Írhattam volna a meleg helyett azt is, mert itt nem arról van szó, hogy valaki más, hanem hogy nem bír lenyugodni. Az a vegetáriánus is milyen cirkuszt lerendezett.


De végülis lehet nem is a kisebbsgekkel van a baj csak a nyughatatlan emberekkel.

2014. máj. 11. 15:40
 8/52 A kérdező kommentje:
Én egyébként nem tartozom semmilyen kisebbséghez. De tartozhatnék, mondjuk kinevezek valamit, amit szeretek, és keresek olyan embereket, akik ugyanezeket a dolgokat szeretik, vagy gondolják. Gyárthatnék hozzá eszméket, és sértődnék ha valaki nem így gondolja, vagy tombolnék. Most ennek mi értelme.
2014. máj. 11. 15:41
 9/52 anonim ***** válasza:
44%

Azt nem értem, hogyha tudatosan tudja a sok őrjöngő, hogy direkt gerjesztik a balhét a nagy libsik, akkor minek balhéznak?


Én telibefosom a melegfelvonulást, azt, hogy cigányt vertek a rendőrök, azt, hogy milyen színű az ember bőre aki megölt egy másik embert, leszarom. Ha ti sem foglalkoznátok vele, akkor ezek a jogvédők éhen halnának.

2014. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
91%
Nyughatatlan emberek nélkül nem lenne változás. A változás néha jó, néha rossz, de a változás tartós hiánya szerintem mindenképpen rossz. Nyughatatlan emberek nélkül nem változna a társadalom, nem lennének új felfedézesek, sem technikai, sem más területeken. A nyughatatlan emberek sokszor okoznak károkat, de alapvetően ők hajtják előre a világot.
2014. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!