Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen befolyása van a Kereszt...

Milyen befolyása van a Keresztényeknek?

Figyelt kérdés
Miben tudják befolyásolni a politikát?

2014. máj. 28. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__helyesiras__571351..

.....

Valamennyire biztos. A Fidesz is csak azért tartja a hátán a jól mutató KDNP utótagot, mert azzal akarják megfogni a fanatikus keresztény szavazókat, és a Jobbik is hangoztatja, hogy ő egy keresztény párt.

......

2014. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jelentős befolyásuk, mivel bármely keresztény ember lehet politikus, orvos, stb. Az élet elég sok részére lehet hatása.
2014. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát pl. biztosították hogy az új alaptrvény szerint aki nem keresztény, az nem is polgára ennek az államnak.


Neked ez elég befolyás?

2014. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mire gondolod a befolyást? Ez igy túl általános es a válasz is kb olyan lehet hogy 42.
2014. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elég kevés befolyásuk van a gyakorlatban.
2014. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Úgy tudják befolyásolni, hogy a sok vallási fanatikus, begyepedt öregasszony mind a Fideszre szavaz.
2014. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Értem,jól sejtem hogy összejátszanak a Zsidókkal?

Szerintetek milyen erőket tudnának "mozgósítani",leginkább erre voltam kíváncsi.

2014. máj. 28. 21:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem sejted jóla "zsidó-kapcsolatot".


A keresztények szerint a "zsidók" (helyesebben: judaisták) a "sátán zsinagógája".


A kereszténység úgy antiszemita ahogy van.

2014. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most akkor döntsétek el, hogy a keresztények összefogtak a zsidókkal a világ elpusztítására, vagy a keresztények akarják kiirtani a zsidókat. XD
2014. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

János Jelenések 2.9:

"Tudom a te dolgaidat és nyomorúságodat és szegénységedet (de gazdag vagy), és azoknak káromkodását, akik azt mondják, hogy ők zsidók*, és nem azok, hanem a Sátán zsinagógája."


*keresztények

2014. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!