Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar nép miért panaszkodik...

A magyar nép miért panaszkodik, károg folyton?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

Ez a magyar mentalitás, semmi se jó. Azt hiszik, hogy olyanok vagyunk, mint Afrika, Hegyeshalomtól nyugatra meg maga a Kánaán van. Egyesek már Romániára is irigykednek...


De mindjárt megkapod, hogy biztos a rózsadombról írsz.


Ami engem illet, minimálbéres "panelproli" vagyok, csak tisztában vagyok vele, hogy egy életem van, és nem vagy azt hajlandó magamnak megkeseríteni, ha már megadatott, és jól tudom, hogy máshol sincs kolbászból a kerítés.

2014. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem azért, mert buta.


Marha unalmas már szerintem. Akármerre megyek mindenhol ezt látom, a panaszkodást és a rosszindulatot, buta emberektől. Elég türelmetlen vagyok már ezekkel kapcsolatban. Unalmas és zavaró.

2014. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Mert a többségnek oka van rá. Nem mindenki tartozik a gazdagok közé.
2014. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Most te is panaszkodsz:)

Amúgy meg szerintem a politikusok miatt. Aki épp ellenzékben van, az folyamatosan mindent telenyom azzal, hogy most milyen rossz, hogy utána megszavazzák.

2014. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Te miért panaszkodsz most?
2014. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

utóbbi 500 évben volt egy pár birodalom a nyakunkon. A forradalmaink rendre megbuktak. Hiába vertük meg az elnyomóinkat mindig jött egy másik birodalom, aki segített. Utóbbi 100 év pedig valóban kaotikus volt. 7 rendszer bukott meg, majd állt fel. Miért ne panaszkodna a magyar? Joggal érzik úgy egyesek, hogy nincs igazság.

bár nyilván nem megoldás az állandó panaszkodás, de eredője érthető.

2014. jún. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

Be ne magyarázd nekem, hogy 8 általánosos Proli Miska, aki látja a tévében, hogy Amerika milyen király lehet, meg hallotta valakitől, hogy egy haverjának a sógora Dojcslandban Meki-pénztárosként annyit keres, hogy a Kajmán-szigetekre megy nyaralni azért morog és károg egész nap, mert az utóbbi 500 évben milyen birodalmak szállták meg az országot.


A finneknek meg a 19. századig saját országuk se volt, most meg a világ egyik legjólétibb országává váltak.



Ez a "történelmi" érv nem más, mint a félművelt, besavanyodott prolik fejlövése.

2014. jún. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Mert károgni könnyebb, mint tenni azért, hogy megváltozzon a sorsod.
2014. jún. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Azért, mert rossz neki.
2014. jún. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

Egyébként mondd kérdező, ismersz te másik kultúrát amihez tudnál viszonyítani????

Kötve hiszem.

2014. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!