Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ismeritek ezt az oldalt? Ez...

Ismeritek ezt az oldalt? Ez egy politikai oldal? https://www.facebook.com/pages/Hozzuk-vissza-a-tolvajkerget% C5%91ket/1564332113793824? fref=ts

Figyelt kérdés

Jött egy értesítés hogy meghívtak arra hogy kedveljem ezt az oldalt! Aztán be is jelöltek ismerősnek! Írtam hogy névtelen embereket csak úgy nem jelölők meg.

Hát most nem tudom hogy ez milyen oldal.

Azt állítják ugyan is hogy ők függetlenül működnek az eredeti csoporttól és az oldaluktól!

Jelölnétek ezt az oldalt nektek mi a véleményetek erről az oldalról? Mert csak úgy nem jelölgetek senkit és semmit

Gondolom senki sem! szerintetek?



2014. jún. 18. 22:50
 1/3 A kérdező kommentje:
2014. jún. 18. 22:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a borbélyos történet tetszett.
2014. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tolvaj kergetők Jó kis társaság.

Legalább ők tesznek valamit a bringa tolvajkodás ellen.

igaz, csak néhányat fognak meg, de legalább ha elterjed a hírük, akkor talán annak lehet valamennyi elrettentő hatása.

Persze csak akkor ha nem a tolvajkergetőket üldözi végül a hatóság, a tényleges tolvajok helyett.

2014. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!