Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van minden állami...

Miért van minden állami intézménynek (minisztériumok, APEH, mentő, tűzóltó stb), állami cégnek szóvivője? Sőt, a szóvivőnek is van helyettese, azaz helyettes szóvivője.

Figyelt kérdés
Ez nem a pazarlás egyik formája?
2010. jan. 6. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

ayay ne tudd meg, és még a helyettes zsóvivőnek is van 3 másik helyettese ..

Tudod ez olyan múltbeli maradvány, akik anno jól benyalták magukat X helyre vagy régi kapcsolataik révén mostani fiatalokat nyomnak be ilen helyekre.

Na és a fő poén az, hogy ezek általában még beszélni s etudnak, és sokszor én is keresem a mondat értelmét, na mert az nincs :-)

Nem beszélek félre, két állami cég (az általad említettek közül) is ismerem a fergeteges oda kerülési pályafutását, egyik helyen pl azért tették meg szóvivőnek, mert kapcsolatai révén kitenni nem tudják, de szóvivőként árt a legkevesebbet, annyira hülye .

Nos így meg yez valahogy magyar módra.

2010. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább ilyen marketinges PR dolog. Annyiszor kell nyilatkozni hogy már van erre külön ember. Ennyi.
2010. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tuod hiába anonym ez az oldal, sajnos nem merem leírni, pedig pontosan tudom ki hol hogyan került oda és mondjuk úgy, minimum undorító. De hát ha kimondom, mindjárt rágalmazok.
2010. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Előző: De valahogyan burkolt formába ird már le, kíváncsiak vagyunk.
2010. jan. 6. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ez egy nagyon jó kérdés! Engem is nagyon idegesít. És micsoda tenyérbemászó, felfuvalkodott profi hazudozók, akik ezt ráadásul havi sokmilliós fizetésekért csinálják. Ja, és nem csak szóvivők vannak ám, ők csak a jéghegy csúcsai. Alattuk/mellettük kommunikációs főigazgatóságok, főosztályok dolgoznak, csak azért, hogy minket minél zökkenőmentesebben félrevezethessenek, meg a nagy embereknek csinálják a propagandát.
2010. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyetértek a kérdezővel. Óriási pazarlás!!! Álljon oda az osztályvezető vagy igazgató és nyilatkozzon ő.
2010. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!