Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Erkölcsi bizonyítvány mennyi...

Erkölcsi bizonyítvány mennyi idő allat van kész?

Figyelt kérdés
Kölföldön élek, augustusban megyek haza két hétre és szükségem van egy magyar erkölcsire ( tudom, hogy lehet konzulátuson is kérni, de egy nagyon drága úgy), van ügyfélkapus regisztrációm is... hogy lenne a legygyorsabb es legolcsobb megoldas. Otleteket kerek. mennek a zöldkezek a válaszokért! köszi
2014. júl. 7. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt minden le van írva.

2014. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi, igen, itt mindent vilagosan megtalaltam :) ( ezt a linket en is emgtalaltam tegnap, csak a munkahelyemen nem tudtam megnyitni):)
2014. júl. 8. 08:25
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, itt tenyleg minden le van irva az elmeletrol, engem a gyakorlat jobban erdekel. Majd megirom mi tortent, azt olvastam ha surgossegivel csinlatatom, azonnal kinyomtatjak.
2014. júl. 17. 10:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam a Visegradi utcaban csinaljak mar. ott azonnal a helyszinen odaadjak!persze ez a surgossegi, ami 1100 ft-tal tobbe kerul. Bementem, egybol a portan adtak sorszamot es csekket, mellettuk van egy kis posta, befizettema csekket, visszamentem, vartam kb 15 percet , semmit nem kellett kitolteni, csak szemlyit, lakcimkartyat kert a holgy, majd ugyanazzal a sorszammal atiranyitott egy masik szobaba, ahol soron kivul kinyomtattak az erkolcsit. Korrekt munka volt :)
2014. aug. 25. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!